Перейти на мобільну версію сайту

01.07.2016

ДОКИ НАС БУДУТЬ КЛЕЙМИТИ?

Таня.jpgДурять нашого брата на кожному кроці. Дурить держава, обіцянками про краще життя, але не каже, в якому столітті. Дурять у магазинах, перебиваючи терміни придатності, дурять з екрану телевізора, бо в кожного каналу своя правда, в залежності, кому він належить. Банкіри намагаються втюхати кожен свою пропозицію і послугу, від якої згодом відчуваєш себе і дурнем, і лохом, і постраждалим водночас. Дурять у школі, що дають знання, а насправді їх потрібно купувати, бо вчителеві треба заплатити за репетиторство. Кажуть, що Конституція гарантує безкоштовну не лише освіту, але й медицину, та вони тільки на папері безкоштовні. Якщо тобі пощастило потрапити до хорошого лікаря за районним розподілом, то ти щасливий, а якщо він кепський, то безкоштовна медицина тобі лише буде снитися, адже, якщо хочеш лікуватися в професіонала, який постійно навчається сам, то теж доведеться заплатити. Ніхто сьогодні не хоче витрачати час і знання поза своїми функціями.

Від тебе відмахуються посадовці, бо ніхто не хоче брати на себе відповідальність вирішувати твоїх питань, адже в результаті доведеться стукати кудись, а навіщо їм чужий головний біль?

І поліції нічого не потрібно: вона сьогодні звичайний статист. Та якщо з тобою щось трапилося, чи потрібна допомога, до тебе обов’язково приїдуть, але дурнем будеш ти, бо допомогти все одно не зможуть, адже й самі обмежені в діях різними умовностями, забороною законів. Тобто вирішувати не можуть, а ти починає сподіватися, стукати, обурюватися - і як результат отримуєш якусь незрозумілу й неадекватну відписку та вкотре відчуваєш себе дурнем.

От і виходить, що ти маєш бути сильним, освіченим, нахабним, повинен вміти увійти в будь-які двері, щоб переконати кого потрібно, й тоді тобі теж покрутять біля скроні, мовляв, якийсь нахаба і дурень.

Тож доки нас будуть клеймити дурнями? Можливо, вже час починати поважати себе, дітей, сусіда, товариша, колегу, відвідувача? Слід почати усвідомлювати, що відповідальність є не лише в побуті, родині, на роботі, а є ще й перед Богом за свої слова та вчинки.

А ще цілу націю пошили в дурні, коли розв’язали війну, а нині ВОНИ ховаються «за бугром», а дурні не шкодують свого живота і життя, піднімають гідність нації.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.