Перейти на мобільну версію сайту

18.12.2015

ДОБРА Й ЛЮБОВІ

Сьогодні особливий день. Не помічали? Звичайно, ви ж не надали йому жодного особливого значення, ви не чекали його, як інші дні, сподіваючись на диво. Він буденний, не відзначений ані кольором, ані чим іншим Наталія Яцемірськарозпізнавальним у вашому календарі. Він сірий. Саме таким, сірим, зробили його ви.

Без очікувань, без перебільшень і яскравих моментів, цей день звалюється в шухляду подібних, припадаючи пилом забутості. Ще один день у переліку одноманітності. Такої, яку ви самостійно визначили у своєму житті.

І це сталося такого ж сірого дня: зачинилася скринька спогадів перед яскравими враженнями й сподіваннями, згасла надія й бажання щиро сміятися. І кожен наступний ранок ставав сірішим від попереднього. Точніше таким, як усі.
Дім, робота, дім, робота. Інколи - зустрічі з друзями, ще рідше - подорожі чи відпустки. Проблеми, клопоти, безкінечні тривоги й переживання, відсутність грошей чи часу, бажання чи зусиль. І день перетворився у звичайний... Вітаю, ви стали дорослими без права повернення в дитинство.

У жодному разі це не безвихідь - це ваш свідомий вибір. Вибір, за який ви колись віддали в жертву свою безтурботність, отримавши натомість поважність, зрілість, досвід, іноді пихатість і надзвичайну самовпевненість.
Та інколи трапляються дива - в ті, особливі дні, відзначені в календарі. Як от, у День Святого Миколая, коли ваш подарунок приносить щастя, що світиться міріадами зірок у очах навпроти. І цього світла так багато, що ним можна з легкістю запалити новорічну ялинку. У такі дні будьте дітьми і з дітьми - це найкраще. Особливими стають дні, після яких років через -надцять можна сказати: «А пам’ятаєш?!». Особливими вони стають і тоді, коли у вашому житті з’являються особливі люди. Тоді зовсім немає часу на сварки, з’ясовування стосунків, руйнування й розчарування.
Добром і любов’ю світиться в пам’яті кожен особливий день. А головне, що добром і любов’ю наповнюєте його ви. Коли забажаєте. У будь-який момент. Тільки варто цього захотіти. Просто усміхнутися, щоб стало тепло на душі.
Добра й любові, дорогі читачі, на кожен день!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.