Перейти на мобільну версію сайту

18.11.2016

ДО НАС ЇДЕ РЕВІЗОР?

«Народ, що там чути про Фреймут?» - відповідь на це питання протягом останнього тижня була важливішою за снігопад, нерозчищені дороги, ковзанку під ногами на вулицях міста та транспортний колапс.

Питання, приїде ревізор у місто чи ні, хвилювало всіх. Навіть, незважаючи на те, що інспектор Фреймут була в Кам’янці двічі, її приїзду чекають з острахом.

Чого ж бояться кам’янчани і чи всі бояться? Тепер Ольга Фреймут не перевіряє ресторани та кафе, відвідини яких можна змінювати, наче рукавички. Ну, не сподобався тобі заклад через погане обслуговування, несмачну їжу чи брудну вбиральню. Максимум, що ти зробиш - більше туди ніколи не підеш. Крапка.

Подібні маніпуляції не так легко зробити з іншими, життєво важливими сферами міста, які перевіряє інспектор - це освіта, медицина, безпека та еліта міста.

Як змінити школу, де вчителі недостатньо пояснюють матеріал на уроці тільки для того, щоб потім діти ходили до них після уроків на репетиторство? Як припинити безкінечні побори з батьків на всілякі фонди? І чи сліпі й глухі освітянські керівники, коли підпорядковані навчальні заклади пасуть задніх під час здачі ЗНО? Все це ми добре знаємо й чуємо, але мовчимо, або ж обурюємося вдома, на кухні, бо ж не хочеться «заїдатися», «моїй дитині там ще вчитися»...

Чому від думки про хворобу застигає кров у жилах? А тому, що без гаманця в лікарню ні ногою: обстежили - дай, встановили діагноз - дай, виписали рецепт - дай, взяв лікарняний - дай, лежиш під крапельницею - також давай. Не приведий Господи, ускладнення чи операція - все, завчасно накривайся вінком...

А «умови», в яких доводиться перебувати хворому? Не готель, не курорт, і навіть не власна домівка. Фреймут довелося б надавати невідкладну допомогу, щойно вона б переступила поріг медзакладу.

Інспектор зриває маски, оголюючи справжню сутність керівників і недокерівників. Через свій проект, десь на глибоко підсвідомому рівні, вона вчить людей говорити про проблеми вголос не лише на кухні.

Зрозуміло, що є дві сторони однієї медалі і в кожного своя правда, але є й істина, беззаперечна. І треба мати мужність, аби в цьому зізнатися. Чи матиме її Кам’янець після перевірки?


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.