Перейти на мобільну версію сайту

21.02.2020

ДЕВ’ЯНОСТО ШТИРИ

шуханова– Нінко! Нінко! Прийшла квитанція за газ. Але їх чомусь дві, – телефонує жіночка з села своїй знайомій в місто, яка має в селі батьківську хатинку.

– Ганю, а що в тій платіжці, – питає пані Ніна.

– В одній дев’яносто штири і в другій теж дев’я носто штири, – каже пані Ганя. – І в мене дві квитанції на девяносто штири і на дев’яносто штири.

– А у Любки теж по дев’яносто штири. 92-річній Мані, яка живе в старенькій хаті сама, прислали дві квитанції по 150, а у Мішки на дві хати, які постійно опалюються вийшло по 125. Нінко, а ти ж там не живеш і газом не користуєшся, то за що ж маєш платити? Не плати!

– Я не знаю за що, – відповідає пані Ніна, – але знаю впевнено, як не заплачу, мені відріжуть газову трубу, а от щоб підключити назад доведеться заплатити дуже багато грошей. То я краще заплачу по дев’яносто штири. 

Суцільну плутанину і ажіотаж спричинили дві квитанції сплати за газ. Одна за споживання, інша – за доставку. У центрі надання послуг кам’янецької філії «Хмельницькгазу» з шостої ранку шикувалися довжелезні черги, щоб з’ясувати, чому двічі потрібно платити за газ, у той час коли урядовці обіцяли ціну для населення знизити. Обіцянку виконали, начебто – знизили на гривню, але придумали додаткову оплату – за доставку. Дурять нашого брата!

Доводи у них залізні: за мережами слід доглядати. І дійсно це так. Працівники, які здійснюють догляд повинні отримувати зарплату. До слова, люди, які це роблять – фарбують, ремонтують, замінюють труби у спеку і негоду, мають при цьому мізерну зарплату. Проте, вони не хочуть за дурно працювати і тому, щоб їм підвищити платню вирішили здирати з нас. Але не ми маємо платити! Це мають робити газові королі. Це вони на наших народних надрах мають шалені надприбутки, і при цьому їм постійно мало і вони далі продовжують правити світом. А ще для того, щоб люди отримували газ, вони й самі газопроводи будували. Зі сторони це виглядає наступним чином: для того, щоб ми з вами купили собі костюм, нам потрібно купити виробнику швейну машинку і за нею доглядати. Або, щоб купити хліб, необхідно придбати пекарське обладнання, а потім піти в магазин і купити те, що тобі потрібно. Ще жодному виробнику, жодному підприємцю ніколи нічого не падало з неба, все потрібно купувати за власні гроші і розвивати свій бізнес. А тут на тобі, сиди під деревом з роззявленим дзьобком…


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 221
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.