Перейти на мобільну версію сайту

06.10.2017

ДЕЩО ПРО ДРУЖБУ...

ірина фурман1Шануйте і цінуйте справжню дружбу, адже за цим простим банальним словом стоїть необ’ємна велич. Ми говоримо про кохання, що воно собою представляє певний хімічний процес, але дружба – це щось більш потужне, яке немає ані чітких форм, ані чіткого визначення. Ну, це як для мене, за інших говорити не буду. 

Говорю про дружбу, бо для мене вона має дуже велике значення. Інколи мені навіть дорікають тим, що друзі в моєму житті посідають перші сходинки, а не сім’я чи родина. Це звичайно не так, але те, що своїм друзям я приділяю багато уваги, правда. 

Мені в житті пощастило, бо доля зводить мене завжди з тими людьми, які є не лише моїми однодумцями, а й надійною підтримкою у всьому. У відповідь я теж не пасу задніх. І за цих останніх два роки в моєму житті я їм це довела. Нам судилося багато пережити, переосмислити і зробити нашу дружбу ще міцнішою. У мене є колеги-друзі, ті, з ким навчалася в університеті і в школі, але по роботі мене доля звела з прекрасними дівчатами. Я нас називаю незламною четвіркою, яка багато кому мозолить очі. Тому що ми справжні, реальні, без брехні і підлості ставимося до людей і їхніх проблем, не даємо іншим зламати чиюсь долю. Я інколи думаю, що всі четверо ми зустрілися не випадково, адже, будучи різними за своїм ставленням до життя, ми вміємо завжди і у всьому досягати компромісу. І ми тягнемося одна до одної у всьому. Для кожного з нас ця дружба як моноліт.

За роки нашого знайомства ми зуміли пройти багато, але, підтримуючи одне одного у всьому, ми зуміли зберегти оте трепетне ставлення до поняття «дружба». Ті випробування, які вона пройшла, ще більше зміцнили наш фундамент, на якому тепер кожен із нас стоїть впевнено. Шкода лише того, що не завжди виходить бачитися разом тоді, коли хочеться.

Дорогі мої дівчатка! Я безмежно вас люблю і поважаю. Я ціную все, що ви робите для мене, вашу підтримку. За те, що ви розділяєте і радісні, і сумні події мого життя. За те, що ви не даєте мені зробити фатальних помилок. Завжди подаєте руку і витягуєте з різних ситуацій. Що вмієте говорячи мовчати і при цьому ми розуміємо завжди одна одну. Ви намагаєтеся не допустити, щоб неприємності торкалися мене і моєї родини. Ви справжні! І для мене ви найкращі. Таких друзів, як ви я бажаю всім. Тоді зі впевненістю можна рухатися вперед і радіти кожному новому дню!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.