Перейти на мобільну версію сайту

24.10.2014

ДЕНЬ ТИШІ

Уже котрий день ловлю себе на думці, що з нетерпінням чекаю закічення виборчого fy.jpgпроцесу. Тоді можна буде вранці, дорогою на роботу, слухати новини і музику на улюбленій радіохвилі, а не політичне «бла-бла-бла», за чашкою кави читати в газетах чи Інтернеті цікаві статті, а не, знову ж таки, політичне «бла-бла-бла». Так хочеться обтертися від цього політичного елею, і просто зайнятися своєю справою.
Можливо, тому мій найулюбленіший день за весь період виборчого процесу - субота, в переддень виборів, так званий День тиші.
Політичні агітки, які не встигли обірвати комунальники, дориває осінній вітер, у штабах затятих конкурентів готуються до безсонної, часто провокаційної виборчої доби, адже все для перемоги. Послабивши краватку і ковтнувши гарячого чаю, нарешті, хоч на півдня, може розслабитись у кріслі кандидат у депутати. Йому більше не потрібно повторювати лозунги, ретельно підібрані саме для цих виборів, зустрічатися з виборцями, слухати їхні чужі проблеми, обіцяти комусь щось вирішити... День тиші.
Ніяких агітаторів з пакетами макулатури, жодних бабусь під під’їздом, що жваво обговорюють претендентів на крісло в законодавчий орган влади, телевізор мерехтить звичними картинками серіалів та новин із зони АТО. Виборець знову в комфортних умовах, у своїй оселі, на власному дивані думає про зміни на краще. Завтра він рішуче піде голосувати, або ж повернеться на другий бік і добряче відіспиться, все ж таки вихідний. У виборця також свій День тиші.
Ми, українці, попри свою щирість, безмежну працьовитість та добросердечність якісь тугодуми... До нас погано доходить. Інколи здається, що ми не тільки народилися, аби наступати на одні й ті ж граблі, а вони в нас прив’язані до ноги з дитинства. І треба не одне покоління виховати, не одну революцію пройти, аби змінитись.
У День тиші варто було би подумати про те, кого ми найматимемо на роботу в парламент наступного скликання. Не правда, що від одного голосу нічого не залежить. Одна людина змінила хід Революції, інша людина розв’язала війну, третя - зробила пожертву, а четверта - когось пограбувала... Одна людина може змінити світ. Вона може змінити власну свідомість, якщо захоче. І вона може змінити життя країни.
У День тиші думаймо про правильний вибір.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.