Перейти на мобільну версію сайту

12.10.2012

ДЕ ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК?

Чомусь завжди думала, що четверта влада має не лише впливати на формування свідомості громадян, але й сприяти вирішенню різноманітних проблем, які їх непокоять, як у масштабах великої країни, так і в масштабах маленького міста, ба, навіть села. Своєрідний рупор правди та людського болю мав би бути почутий у великих і навіть маленьких кабінетах. Та складається враження, що або рупор шепоче, або ті, хто мав би його чути, з якогось дива оглухли.
Чи не щодня центральні ЗМІ викривають кримінальну діяльність високопосадовців, демонструють усій країні те зухвальство, з яким вони чинять свої гидкі справи. Журналісти розповідають, як принижується людська гідність, у яке болото можуть втоптати людину, котра посміла стати на шляху чиновника вищого рангу, як уже сьогодні, без прийняття закону про продаж землі, її нахабно роздерибанюють.
На місцевому рівні ситуація майже ідентична. Журналістські розслідування, чимала кількість фактів недотримання букви Закону також практично не впливають на відповідні органи, які б мали першими реагувати на друковане слово. В багатьох випадках журналісти роблять роботу, яку б мали виконувати контролюючі органи. Натомість у відповідь кореспонденти чують, що у них, мовляв, немає письмових заяв, скарг чи звернень від громадян, а без цих папірців вони, відповідно, не можуть реагувати. Реагували б, якби бачили, що так саме реагує на факти, надані журналістами, їхнє столичне керівництво. Втім, чому дивуватися? Риба ж гниє з голови.
Нещодавно активісти журналістської громади біля стін Верховної Ради таки відвоювали відхилення законопроекту про кримінальну відповідальність за наклеп. Ми й далі маємо законне право говорити вам правду. Не улещувати вуха солодкою брехнею, яка заколисує свідомість, а чесно викривати вади нашого суспільства. І навіть якщо у великих кабінетах настільки загерметизовані вікна та двері, що там навіть не чути відлуння правди, головне, що її чуєте ви, наші читачі. Ваша свідомість не спатиме, а отже, спонукатиме до дій!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.