Перейти на мобільну версію сайту

28.09.2012

ДАЙ СВОБОДУ ЗА «ДАЙ»

Рівно 90 днів дається мені, простому кандидату в депутати, на досягнення мети - на 5 років умоститися в крісло у Верховній Раді. Пробачте, але нехай я сьогодні впродовж цієї колонки побуду кандидатом у депутати, бути яким, повірте, ніскілечки не прагну. Але так сталось, випав шанс...
І нехай, уявімо, я буду із списку прохідних (технічним бути геть не цікаво!), у штабі якого кипить робота, а у пік виборчих перегонів йде така заруба, що він із жахом, а деколи й зі сміхом дізнається про та-а-акі подробиці власного життя!..
Прохідний готується до фінішу заздалегідь, ще навіть коли стартом у країні й не пахне. У нього ніколи не буває фальстартів. Так званою командою, як правило, керують зверху, і результат практично завше очікуваний. 100-відсоткове потрапляння в яблучко.
Звичайно, перше, що потрібно прохідному - це гроші - можна свої, можна позичені. Як перші, так і другі згодом потрібно буде відробити, «відбити». Але це не на часі.
Друге - перетворити гроші у вільноконвертовану виборчу валюту - подарунки. Складаємо список: продуктові набори (гречка, олія, згущене молоко, мука, чай) для малозабезпечених - такі в наш час чи не кожному треба видавати; медикам - спеціалізований апарат, який би давно варто придбати в лікарню, чи гроші на ремонт кількох палат; освітянам - нові парти або надбавки до зарплат (тут уже нехай ті, що «зверху», підсоблять). Одним словом, жінкам - квіти, а дітям - морозиво. Головне - не переплутати!
Третє - зовнішній вигляд. Питання делікатне, бо в нашій країні кандидат має бути гарним зовні, викликати довіру і, головне, жаль (!). Без останнього - нікуди. Нужденні люди тягнуться за такими ж нужденними, лише одиниці вибирають успішних, таких, як і самі.
І останнє - вміти говорити. Хочеш, вір сам у те, що кажеш; хочеш - натхненно бреши, але тільки не мовчи. Чим більше говориш і обіцяєш, тим більше говорять про тебе. Хай сварять, хай підтримують чи критикують - лишень би говорили!
Ось, здається, і все.
Що кажете забула? Передвиборчу програму? Люди добрі, ну не смішіть! Хіба ви її читаєте? Вам же окрім «дай» нічого не треба. Зранку прокидаюсь, а під вікном черга цих «дай». І ніхто ж не скаже: «Зроби», «Покажи, ми самі зробимо». За оце «дай» ми на 5 років знімаємо з себе усі зобов’язання. Тож до наступного «дай», шановний електорате!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.