Перейти на мобільну версію сайту

30.11.2012

ЧОМУ ЗАЧИНЕНІ ДВЕРІ ТУАЛЕТУ?!

Давно турбує питання, навіщо в різних установах, організаціях, у громадських закладах та місцях, які відвідують багато людей, туалети зачиняють на ключ?
 
Уже неодноразово спостерігала, як тривалий час під дверима до інспекторів, посадовців стоїть натовп людей в очікуванні своєї черги, та не кожен сечовий міхур може витримати тривалий натиск, і його господар починає метушитися в пошуках «будиночка невідомого архітектора» чи позначки з двома нулями. Знайшов! Зрадів! Смик за двері а вони зачинені. Що ж робити? d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgШукати «ключника» від туалету чи бігти на вулицю за дерево (якщо ти чоловік) або в кущі (якщо ти жінка)? Це просто жах і ганьба для суспільства! Такої дикості, напевне, не зустрінеш ніде.
Коли тобі захотілося в туалет, про це дізнаються всі навколо.
Зазвичай, різні приміщення зачиняються, щоб звідти нічого не вкрали. А що ж можна вкрасти з туалетної кімнати? Унітаз під пахву не візьмеш, щоб відкрутити кран, потрібно носити спеціальний інструмент. Що ж красти? Туалетний папір чи мило? Так їх не в кожному туалеті і знайдеш.
Напевне, нам до цивілізації ще далеко. Байдуже, що живемо в 21 столітті й далеко не дикуни, але інколи поводимо себе так, ніби вперше щось бачимо, і його (це щось) обов’язково треба поцупити додому.
Нині туалетний папір та мило - не дефіцит, вони доступні для кожної людини. Тоді ж навіщо зачиняти туалет? Невже лише для того, щоб ніхто, крім власних працівників, не міг ним скористатися? Але ж при проектуванні архітектори планують туалетні кімнати на певну кількість відвідувачів закладу, а не лише на працівників, які там працюють.
Хтось може мені заперечити, мовляв, є різні люди, і не хочеться разом з усіма користуватися одним туалетом. Та для того, щоб там було чисто, є відповідальні працівники й різні засоби для прибирання.
Колись, пам’ятаю, в туалетах шкіл, кінотеатрів, кафе відвідувачі витирали пальці від фекалій об стіни, і прибиральникам треба було докласти чимало зусиль, щоб їх почистити і вчергове побілити. Та з часом культура гігієни перемогла, і люди почали користуватися туалетним папером, який, відповідно, з’явився в туалетах.
Справжніх причин для зачинення дверей вбиральні на ключ немає. Тоді чому ж вони зачинені?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.