Перейти на мобільну версію сайту

26.04.2013

ЧОМУ ТАК?

Не розумію, чому так недбало люди ставляться до роботи? З настанням теплих днів усі лише й роблять, що говорять про чисте місто та його прибирання.
 І дійсно, де добровільно прибирає громада, там видно, що прибиралося. А ось там, де d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgприбирають професіонали, люди, які постійно займаються прибиранням міста, за що й отримують зарплатню, картина чомусь інакша. У помаранчевих жилетах двірники підмітають узбіччя доріг: уже понамітали чималі купки. Ці купки вже по всьому місту - такий собі «покупчений» Кам’янець.
Людям просто байдуже. Видимість роботи є - от і добре. Гроші заплатять. А щоб на совість – слабо! Ні! Не слабо! Але як одразу добряче вилизати вулиці, щоб не було пилюки, то що робити потім? Як заробляти гроші? От і виходить, як в анекдоті: «На запитання вірменського радіо: «Чому в Радянському Союзі немає безробіття?», відповідають: «Тому, що в Радянському Союзі роблять ямковий ремонт».
А можливо, ми, українці, таки справді бездарні й не можемо робити елементарних речей? Мій знайомий шукає прибиральницю для офісу, але хоче жінку, яка робила цю роботу закордоном. Мовляв, там прибиральники мусять до роботи ставитися сумлінно, бо можуть її втратити...
Як би там не було, але місто потрібно прибирати. І, здається, нам все ж таки потрібен цербер, який би контролював цей процес. А ще, щоб робота відповідно оплачувалася. Дивує, чому кам’янчани, які засмічують місто, не хочуть долучитися до його прибирання. Вони взимку вимагають посипання доріг та тротуарів, кидають куди завгодно відходи від своєї життєдіяльності, можуть просто кидати сміття на тротуар, а весною, коли місто прокидається після сплячки й природа вимагає оновлення, мало хто хоче взяти в руки мітлу чи граблі та прибрати, бодай за собою.
Дивуюся з того, що нині й безхатченки почали погано збирати макулатуру й пляшки. Біля смітників, на зупинках валяються картонні упаковка, пляшки... Невже і вони розлінилися? Невже і їм потрібен цербер?..

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.