Перейти на мобільну версію сайту

23.06.2017

ЧАС ПРОКРАСТИНАЦІЇ?

Андрій ПавловськийНаразі освітній простір пропонує безліч можливостей. Низка навчальних закладів, різноманітні онлайн курси, блоги, електронні книги, усілякі підкасти і вебінари дають можливість отримати знання практично у будь-якій сфері. Проте результати навчання чомусь усе частіше набувають форми прокрастинації.

Ми нібито й не сидимо на місці, адже постійно знаходимось у пошуку чогось нового, щодня витрачаємо багато вільного часу на навчання і самоосвіту. Але в результаті, отримавши величезний багаж, не доводимо справу до кінця. Ми чомусь не робимо найголовнішого – не застосовуємо отримані знання в своєму житті. Тоді логічно виникає питання про те, навіщо ж ми долаємо нові вершини, якщо не використовуємо свої досягнення на практиці, адже добре знаємо, що знання не зроблять нас успішними і впливовими, якщо «лежатимуть» на полиці.

І, замість того, щоб розвиватися та діяти, ми перетворюємося на справжніх прокрастинаторів, які всіма правдами й неправдами відтерміновують виконання будь-яких завдань, втілення будь-яких ідей; перетворюємося по суті на лінивців, які перекладають відповідальність на інших, працюють доволі хаотично, без жодного плану або ж лише тоді, коли з’являється натхнення чи настає час дедлайну.

Стандартна схема виглядає приблизно так: спочатку ми відкладаємо перший крок, посилаючись на бажання поглибити свої знання або ж ще тільки отримати їх. Потім, коли нібито уже рухаємося до своєї цілі, раптово набуваємо вигляду прокрастинатора у всій його красі. Чому так? Бо створити власну історію успіху набагато складніше, ніж, наприклад, спостерігати за успіхом інших людей.

Ми не помічаємо й того, що витрачаємо час даремно. Ніяк не хочемо покинути зону комфорту. Готові вчитися все життя, так нічого й не досягнувши.

Але рано чи пізно має настати пора не вчитися, а діяти. Нам просто потрібно змиритися з правдою. Якими б ґрунтовними не були наші знання, ми, почавши використовувати їх, однаково зіштовхнемося із безліччю труднощів. Так, доведеться вирішувати проблеми, про які й слова немає у жодному підручнику, приймати важливі рішення, самотужки торувати шлях до успіху. Але й винагорода буде відповідна.

Тож час уже перестати вчитися лише з метою споживання. Час учитися, аби створювати щось самостійно. Час перестати дивитися, як виграють інші. Час вигравати самим та перестати все відкладати на потім. Час діяти!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.