Перейти на мобільну версію сайту

24.04.2015

Б’ЮТЬ НЕ ЯКІСТЮ, А КІЛЬКІСТЮ?

З кожним днем стає все менше людей, які можуть діяти по принципу: «Моя хата скраю»,4.jpg коли мова йде про війну на сході України. Все більше й більше громадян держави стають втягнутими в ці не вельми приємні події.

Сьогодні проходить п’ята хвиля мобілізації. Звісно, що хлопців, які вже рік перебувають на сході, час змінювати - у них же є сім’ї, родини. Мобілізаційні заходи якраз і спрямовані на те, щоб провести ротацію. Здавалося б усе зрозуміло. Так куди ж без славнозвісного українського «але»...
Виникає надто багато питань до здійснення власне процесу мобілізації. Ми приймаємо закони про декомунізація і дерадянізацію, але от діємо, згідно з тими ж принципами, а саме - це плановість. Не стоїть питання якісного складу мобілізованих, а саме кількісного. Відповідно до цього, не особливо перебирають тим, кого і як забирати.

Повістки на проходження медкомісії (а насправді для мобілізації) приходять на адресу установ. Бездумне набирання людей може привести до оголювання цілих ділянок роботи, коли певні частини установ надалі можуть неякісно виконувати свою роботу, або ж взагалі її не виконувати. До того ж, території військкоматів перетворюються на такі собі концтабори, куди увійти можна, а от вийти звідти вже дуже проблематично, власне можна зробити в двох випадках: або на додатковий медичний огляд, або з повісткою в руках.

Окремої уваги заслуговують полігони для підготовки мобілізованих, на яких по суті нічого й не вчать. Власне про це вже достатньо багато сказано і не хочеться повторюватися.
Виникає ще одне запитання: а чому не підлягають мобілізації наші народні депутати? У нас вже ж ніби за Конституцією всі рівні. Хоча, про що ми говоримо...

Захищати Батьківщину треба, і ворогу дарувати території однозначно не варто. Однак до всього потрібно підходити з розумом, щоб не було як у радянські часи, коли людей випускали закидати ворога шапками, бо ж кількість - це ще не якість. Та й обмундировувати й озброювати мобілізованих чимось треба, а не спустити все на волонтерів і радісно потирати руки, бо в нас є півмільйона армія - боса, гола і неозброєна. 

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.