Перейти на мобільну версію сайту

22.02.2013

БУЛО БИ СМІШНО, ЯКБИ НЕ БОЛЯЧЕ

У судовій залі стояв такий ґвалт, що, здавалося, від крику потріскаються вікна. Ті, що сиділи в коридорі, чекаючи наступного судового засідання, з острахом позирали один на одного.
Моя сусідка, нахилившись до мене, прошепотіла: «Це ж траба так кричати! Совісті над тою суддею не мають!». Раптом двері судової зали з розмахом відчинились і в коридор вибіг... 3f.jpgбатюшка. Глянувши скоса на сидячих, поважно поправив величезного срібного хреста, який чомусь заховався в ризах. Ще не встиг правовірний привести себе до порядку, як із тих же дверей вилетіла якась жінка. Підійшовши впритул до священика, вона пронизала його таким їдким поглядом, що аж нам стало моторошно. «Мразь!» - видавила з себе молодиця і додала ще декілька міцних словечок, які на письмі можна позначити хіба що через «пі-пі». Батюшка щосили стиснув рукою хреста (ми так і не зрозуміли, чи він хотів ним вдарити жінку, чи перехрестити), злорадно посміхнувся і відійшов убік. Тим часом із судової зали почала виходити решта. Передати словами пригніченість тих людей неможливо. Понуривши голови, вони човгали ногами по дерев’яній потрісканій підлозі і тихо зітхали. Вслід за ними вийшов ще один священик. На величезному пивному животі виблискував такий самий величезний хрест. Підійшовши до свого колеги, щось шепнув йому на вухо і задоволено усміхнувся. Сусідка знову нахилилась до мене: «Навєрно, шось вже відсудили собі. Диви-но, які довольні!» А чоловік, який сидів навпроти нас, на весь голос заявив: «Ну, якщо вже батюшки чубляться з простим людом, то нам, грішним, уже сам Бог велів!»
Вузенький коридор затрясся від реготу «грішних». Упевнившись у тому, що вони на «вірному шляху», люди попрямували до зали. Суддя, над якою «не мали совісті» наші попередники, знову змушена була слухати «теплі, приємні» слова, які з «люб’язністю» «дарували» одна одній конфліктуючі сторони. Добре, що є з кого брати приклад...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.