Перейти на мобільну версію сайту

13.06.2014

БУДЬТЕ ВЗАЄМНО КРАСИВИМИ!

Мене дратує, коли люди, які виконують свою роботу, за яку отримують гроші, інколи всім 2f.jpgсвоїм виглядом показують, що роблять тобі послугу. Я терпіти не можу, коли деякі особи чомусь вважають себе вищими за інших. Та найбільше мене виводить із себе хамство. Як на мене, йому не місце в цивілізованому суспільстві й зокрема в пристойних організаціях.
Нещодавно стала свідком такої картини. Уявіть: один із провідних банків нашого міста, величезний натовп перед касою. Зненацька, зовсім без пояснень, віконечко зачиняється. Минає не один десяток хвилин, люди нервують, вони не знають, що їм робити - стояти в черзі чи йти в інше відділення. Хтось не витримує і запитує в касирки, чи довго ще чекати. Яким же відбірним сплеском агресії нагородили присутніх у відповідь! Виявляється, сталася якась помилка в проведенні операції, яку терміново потрібно було виправити. Виникає питання: а люди в чому винні? Вони ж не екстрасенси! Можна пояснити, порадити піти в інший банк, зрештою, люди ж не звірі, зрозуміють.
Та це ще не все. Просто прекрасно, коли робочий колектив дружній і готовий підставити плече у скрутній ситуації. Почувши «натхненне» пояснення затримки в роботі каси своєї колеги, одна зі спеціалістів, не надто приховуючи свої «дружні» почуття до натовпу, взялася з’ясосувати, хто ж то там такий хитрий посмів розкрити рота. Якийсь чоловік сказав, що то він. У відповідь почув вимогу показатися. Перепрошую, шановна, а він що, скаковий жеребець, щоб виходити на оглядини перед барськими ясними очима?!
Так, культура обслуговування в нашій країні зашкалює... І це повсюди - в банках, магазинах, на зупинках... Хамство, злість, неосвіченість, агресія - вони, наче паразити, міцно вкоренилися в наше життя, стали щоденними атрибутами як ранкова кави чи дзвінок до батьків. А мені чомусь згадалися рядки геніальної поетеси Ліни Костенко:
І в житті, як на полі мінному,  
Я просила в цьому сторіччі  
Хоч би той магазинний мінімум:
- Люди, будьте взаємно ввічливі! -
І якби на те моя воля,
Написала б я скрізь курсивами:
- Так багато на світі горя,  
Люди, будьте взаємно красивими!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.