Перейти на мобільну версію сайту

21.08.2015

БОРОТЬБА ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТРИВАЄ Й ДОСІ…

Наша країна стоїть на порозі святкування своєї двадцять четвертої річниці незалежності. Це свято стало сакральним для кожного свідомого українця. І справа зовсім не в тому, щоб якось широко й гучно його відзначати (та й, здається, не до того зараз нашій державі та її громадянам), а щоб ми в душі відчували цей день святом.

Не одне покоління українців боролися за волю та незалежність. Варто тільки згадати події Української національно-визвольної революції середини XVII століття, коли більшість населення Правобережжя воліло краще загинути, аніж бути під чиїмось ярмом; чи ближче до нас ХХ століття, коли кілька разів країною прокочувалися хвилі боротьби, які найчастіше закінчувалися трагічно…

Та й сучасну ситуацію кращою теж не назвеш. На превеликий жаль, боротьба за незалежність триває й сьогодні. 2014 року ми втратили вже Крим (хотілося б вірити, що це ненадовго). Проте коли хижаку не дати вчасно відсіч, він продовжує просування далі вперед (або ж, якщо хочете, то тут буде й доцільний народний вислів «Пусти свиню під стіл, то вилізе й на стіл»). На жаль, так і сталося. Після драматичних подій Майдану Україна була не готова до замаху на суверенітет з боку нашого недобропорядного, м’яко кажучи, північного сусіда, якому своєї території, на якій він не може навести лад, виявилося мало. Будапештський меморандум та всі інші угоди й домовленості виявилися лише папірцями, які нічого не варті (згадаймо вислів «залізного канцлера» Отто фон Бісмарка «Угоди з Росією не варті й паперу, на якому написані»). Сьогодні наші хлопці змушені відстоювати незалежність на східних кордонах нашої держави, бо ж якщо агресора не стримувати там, то важко спрогнозувати де він опиняться далі.  
Проте всі ми знаємо, що після ночі наступає ранок і сходить сонце. Віримо, що вже дуже скоро над Україною зійде мирне сонце, а ми приступимо до розбудови нашої держави, несучи кожен за неї відповідальність.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.