Перейти на мобільну версію сайту

18.04.2014

БАГАТОСТРАЖДАЛЬНА УКРАЇНА

Уже саме геополітичне положення нашої держави призводило до того, що сусіди ласим оком поглядали на нашу державу - «житницю Європи». Не став винятком і наш час, коли 4.jpgімперські амбіції Путіна, який явно страждає «комплексом Наполеона», хижим поглядом спрямовані в Україну.
Так склалося історично, що майже завжди наша земля була поділена між сусідськими імперіями. Ця обставина спричинила появу певних відмінностей у світогляді, ментальності, поведінці. Це стало складним випробуванням для України, коли наш народ був роз'єднаний та розірваний на частини. Проте доля все ж таки усміхнулася й дала нам шанс стати могутньою державою в центрі Європи. Після здобуття Незалежності нам потрібно було шукати ті речі, які об’єднують нашу державу. Та не дав Бог розуму нашим політикам. Кожного разу вони ділили нас на Схід і Захід, україномовних і російськомовних... Нас не об’єднували, а роз’єднували. Спитаєте звідки сьогоднішні гіркі та болісні процеси на Сході й Півдні України? Шукайте відповідь у діях наших політиків та «дуже братньої» держави-сусідки. А останнім часом при владі в Україні був малоросійсько-хохляцький режим, який і кроку не робив без вказівки Кремля.
Що ж робить наша влада для стабілізації ситуації? Мало що. Чому маленька Грузія змогла дати відсіч Російській путінській імперії, а ми, 45-мільйонна держава, не можемо? Чи не хочемо? Як можна пояснити захоплення в Краматорську бойових машин десанту?.. Прикладом мужності та стійкості став поки що Маріуполь.
Агов, державні мужі, задумайтесь! Ми вже втратили Крим, невже і Схід хочете подарувати Російській федераці? Зрозумійте врешті-решт, що коли ми не будемо відстоювати самих себе, то ніхто не стане на наш захист. Головне завдання Кремля - зірвати президентські вибори, штовхнути країну у вир хаосу і повернути до влади маріонетковий режим Януковича. Невже ми за це боролися на Майдані?.. Невже ми цього заслуговуємо?..

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.