Перейти на мобільну версію сайту

30.04.2015

БАБЛО ПЕРЕМАГАЄ ЗЛО?

Жінка поралася на городі, думала про щось своє, дбайливо вибирала перший бур’янчик. Телефон у кишені зателенькав так несподівано, що вона ледь не випустила сапку із рук.fy.jpg

Обережно дістала мобільник: «Алло, я слухаю». «Мамо, мамо, я в міліції, забери мене звідси». Зв’язок перервався. Думки сполошилися, наче бджоли у вулику.
«Мій син? Ніби його голос... У міліції? Що він там робить?» - тиск шалено скакнув, у голові запаморочилось.

Знову дзвінок. Жінкка схопила слухавку так, ніби отримала єдиний шанс на порятунок. На тому кінці дроту знову кволе і притишене: «Мамо, мамо, я в міліції, забери мене звідси».

«Сину, що ти там робиш?» - кричала на все обійстя, але їй відповідав уже інший. «Це з міліції, - пробасив псевдоправоохоронець. - Ваш син скоїв ДТП, якщо хочете його врятувати, маєте заплатити 10 тисяч гривень. Йдіть до банкомату і знімайте, я скажу, куди переказати гроші». «Але ж я не в місті», - заплакала жінка. «Беріть картку, їдьте в місто, і будьте на зв’язку, трубку не кладіть, навіть не думайте це робити, їдьте, я буду з вами говорити всю дорогу, бо ваш син вляпався в дуже серйозну халепу», - голос чолов’яги заворожував, не даючи хоть на мить увімкнути розум.

За секунду жінка зібралася, пулею вилетіла з хати і гайнула на автобусі до міста. Перекинула гроші, полегшено зітхнула, адже справа вирішена і можна забрати сина.

У міліції, куди прийшла визволяти кровинку, спочатку від здивування роти пороззявляли, а потім зрозуміли - знову чергове шахрайство. Завели справу, розслідують.

- Жіночко, ми ж стільки разів попереджаємо не довіряти шахраям, - намагаються заспокоїти заплакану простачку чоловіки в погонах. - Але все без результату, чому ж ви такі довірливі?
А й справді, чому? Чи не тому, що нас «привчили» вирішувати проблеми за гроші? Чомусь той факт, що дзвонив міліціонер і вимагав гроші аж ніяк не здивував жінку, навіть не обурив! У неї думки НЕ ПЛАТИТИ не виникло за весь час маршруту, а це десь 20 км! Спишемо це на материнське серце, для якого дитина - найрідніша, не важливо, що вона накоїла. Але як виправдати міліціянтів, яким вже не один рік поспіль шахраї ганьблять честь мундира, а вони навіть не можуть їх спіймати? Чи не хочуть? Чи для них честь мундира не настільки важлива, щоб перейматися такими чи подібними питаннями?
Виклик кинули, та на дуель ніхто не поспішає.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.