Перейти на мобільну версію сайту

11.03.2016

АПТЕКОЗАЛЕЖНЕ МАЙБУТНЄ

До різних перекосів у нашому житті ми вже звикли давно. І дуже образливо, що нас усіх мають за лохів, а, d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgможливо, ми з вами дозволяємо це робити. Зазвичай все людство завжди жило за певними законами та планами. І їх, напевне, придумали ледачі, щоб спростити собі життя й не кидатися зі сторони в сторону.

Людина записала собі план на день, чітко його виконала і ще й час залишився на щось. Так повинно бути в усьому і загалом у життєдіяльності людини, суспільства, господарства, держави. Тоді все буде гаразд. От як раніше, було планове господарство. Коли кожне місто рахувало скільки, чого його громаді потрібно, але тоді не було конкуренції. Нині ж у нас є конкуренція, і не зовсім здорова, як і ми з вами теж не зовсім здорові. Але по-порядку. Господар повинен вивчити свою потребу, спланувати і створити умови для реалізації, тобто стотисячне місто потребує енної кількості шкіл, медичних закладів, магазинів, аптек... Принаймні, так було. Що ж ми маємо сьогодні? Банки, магазини, перукарні й аптеки ростутьяк гриби після дощу. І якщо перші три позиції людям шкоди не завдають, а лише створюють конкуренцію в плані, де кращі умови і пропозиції, то туди й піде споживач, то з аптеками у нас цілковитий перекос, тобто перебор. Уявіть собі, в одному кварталі з обох боків вулиці аж 10 аптек, є й такі, що розташовані через стіну чи десяток метрів. Та скрізь ціни майже одні і космічні. Зрозуміло, що це свідчить про конкуренцію, але не лише. Інколи спадає на думку, невже ми таке хворе суспільство? А можливо, ліниве? І швидше за все – ліниве, про це й свідчить розвиток аптек. Природа створила все раціонально і правильно. Флору й фауну для харчування людини.

Але таке враження, що народилася лінь, а слідом - людина, яка лінується взяти від природи все. Тому цивілізація, урбанізація розпестила людство й веде нас із вами в аптеки та знищує здорову людину. Адже простіше заскочити в аптеку, купити за кровно зароблені дорогу пігулку, щоб зняти больовий синдром, ніж піти на стадіон, розім’яти кістки, повиганяти з організму солі й токсини за допомогою фізичних вправ і не заганяти себе в болячки. Ми самі себе гробимо, а найгірше це ми робимо своїм дітям. Людина повинна зранку пройтися свіжим повітрям, особливо це корисно дітлахам, а не підганяти під двері автівку, щоб, не дай Боже, наше чадо не хапнуло холодного повітря і його не заболіли ніжки. Це ми їм підсовуємо екрани замість побігати з ними і погратися, бо ми дуже зайняті. І вони потім народжують нам онуків, які одразу і є споживачами чи аптекозалежним поколінням...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.