Перейти на мобільну версію сайту

13.07.2012

А ЩО БАЧИШ ТИ?

Як правило, у цій колонці ми пишемо про наболіле: те, що турбує, ображає або відверто дратує. Чого-чого, а цього добра у нас з вами вистачає. Це і розтягнені по кишенях мільйони, котрі буцімто пішли на організацію Євро, це і скандальний мовний закон, який, мов ляпас, відчув кожен, хто не тільки називає себе українцем, а є ним насправді, це повсюдні рейдерські атаки на ті чи інші підприємства, на які «дає добро» сама ж влада, це жебрацьке існування мільйонів на фоні процвітання кількох десятків  мільйонерів, це... Стоп!
Сьогодні хочу поговорити про інше, геть інше. Хтозна, можливо, воно і є найголовнішим. Декілька днів тому, проходячи Соборною, звернула увагу на дівчину, яка помітно нервувала, часто поглядаючи на годинник. Раптом її обличчя розцвіло від усмішки. За декілька метрів вона помітила юнака, котрий мчав до неї щодуху, а в руках тримав величезний букет червоних троянд. За якусь мить вони вже стояли поруч: він, вона... і троянди. І де там той світ з його проблемами? Його немає!
Перехожі, які так само, як і я, стали свідками цього епізоду, призупинялися й щиро посміхалися, споглядаючи на ідилію, на цей маленькій острівець щастя серед розбурханого моря негараздів. Може, когось із них у той день безпідставно висварив начальник на роботі, в когось у кишені залишилось всього кілька гривень, а зарплата – тільки наступного тижня, у когось за несплату призупинили водопостачання, хтось посварився із сусідкою через її кота, який чи не щодня справляє нужду під чужими дверима, а ще у когось...
Чому, бодай на мить, люди забули про свої біди і стали спостерігачами нехай і чужого, але щастя? Тому що насправді всім нам так не вистачає позитивних емоцій. Загнані в глухий кут, ми вже неспроможні безперервно споживати негатив, яким нас щедро годують стільки років поспіль. У калюжі нас примушують бачити лише багнюку, але, якщо добре придивитися, іноді у ній віддзеркалюються... зірки.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.