Перейти на мобільну версію сайту

30.01.2015

А МИ МОВЧИМО

Що ми за нація, що ми за люди, що даємо над собою знущатися? Нас постійно d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgвикористовують, виводячи на майдани, жорстоко розправляються з нашими дітьми під приводом захисту суверінітету і єдності держави, у нас відбирають останній шматок, мотивуючи війною, з нас здирають шкіру, а ми мовчимо.

Нам доставляють дітей і чоловіків у трунах, а декого взагалі знайти не можуть, нібито їх взагалі й не було в природі, і ми знову чомусь мовчимо. Нам відмикають електрику, бо не вистачає потужностей в елекромережі України і задля чиєїсь безпеки ми сидимо без світла, натомість столична шоколадна фабрика дозволяє собі одномоментно увімкнути п’ять мільйонів ліхтариків новорічної ілюмінації. Звичайно, це дуже гарно і приємно, радує око і тішить душу, але одні це можуть собі дозволити, а інші в той час сидять голодні, хворі, в землянках під нічну ілюмінацію «Градів» в обдертому одязі, напівбосі, сподіваючись, що стоять за «правое дело».

Чому ми такі? Нам плюють в обличчя, а ми обтираємося й далі йдемо, даючи таким чином дозвіл і наступного разу плюнути в обличчя, вивести себе на майдан, втягнути в політичні ігри. Потім же ми нарікаємо на когось, що нам не дали, замість нас не зробили, і тому доводиться злидарювати. Та злидарі ми тому, що заради себе не вийдемо, аби відстояти свою гідність, хоча й матимемо в своїй історії революцію Гідності. Ми самі привели до влади людей війни, ми самі продовжуємо створювати для них сприятливі умови, сподіваючись, що колись це нарешті зупиниться. Звичайно ж зупиниться, але тоді нас буде на десятки мільйонів менше, тоді стане більше каліцтва фізичного і душевного, тоді відберуть від нас пенсії, освіту, медицину і зроблять з нас холуїв, якими ще більше зможуть маніпулювати і використовувати, як покірну, дармову робочу силу. Тим часом вони вчергове понабивають собі кишені і володарюватимуть, а ви можете знову робити революцію Гідності й декларувати свою незалежність, але від чого? Одне залишається - відібрати в нас повітря, або оподаткувати процес дихання.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.