Перейти на мобільну версію сайту

09.12.2016

А МИ ХТО?

А ми просто полігон для випробовувань. На міцність, на виживання, на життєспроможність, на тривалість, на витримку, на розумову спроможність...

d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46eІ дійсно, ми - міцна нація. Які лише випробовування не прийшлися на наше з вами життя. Спочатку «боги» розвалили найпотужнішу в світі радянську державу, де всі були рівні, мали роботу, заробітну плату, визначений робочий час, дах над головою, гарантовану відпустку...

Перебудова принесла нам багато проблем. Нестача всього відправила одних на ринок, інших змусила їздити в сусідні іноземні країни продавати ковдри, дроти, залізо, горілку, цигарки... Але найяскравішим спогадом залишився рекет. На ринку, на дорогах, за кордоном на українця чекали бритоголові хлопці в спортивних костюмах, з якими потрібно було ділитися кровно заробленими.

Врешті нас розвалили і від розвалу почався новий відлік самостійної і незалежної держави. І знову в хід пішли «кравчучки», і розлетілися українці по заробітках, бо зарплату не платили, а їсти хотілося всім. Отже, одні подалися на ринок, інші возили молочку і м'ясо з ковбасою в Москву в перервах між роботою підприємств. Потім, коли заводи і фабрики почали закриватися, людей викидали на вулицю, а кому пощастило, той опинявся в центрі зайнятості. Останнім була змога перевчатися, і вони могли стати приватними підприємцями, інші намагалися втриматися на робочих місцях у сподіванні на кращі часи. Але вони так і не настали, а можливо, й настали, але не для них. Одні зубожіли фінансово, бо не мали заробітків або «пахали» з ранку й до смеркання за копійки, без вихідних, без відпусток. Інші зубожіли духовно. Заробивши свої статки, в них зачерствіли душі, бо дуже зручно мати напівдармових рабів. І ці раби тепер використовують для досягнення певних преференцій. Одним забивають мізки, інших купують за гречку, але своєї мети досягають.

І ми піддослідні все це «хаваємо». Як і «хаваємо» ще один виток випробовувань - мова йде про знищення того, що ми мали. Знищили армію, ослабили позиції і маємо війну. Знищили міліцію, викинули на вулицю пінкертонів, набрали недосвідчену молодь, яка не навчена і що маємо? Княжичі! Їх можна розглядати в різних ракурсах. Версія 1 - бездарне керівництво операцією. Версія 2 – колишні, викинуті міліцянти, знають де, як і в кого можна поправити свій фінансовий стан. Версія 3 – непередбачувана ситуація.

Такий перелік, коли ми є тими «кроликами», можна ще довго й довго перелічувати, але як це вже набридло.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.