Перейти на мобільну версію сайту

10.08.2012

А КОРОНА ВИСИТЬ У ПОВІТРІ

Нещодавно ООН оприлюднила дослідження, за якими 80% українців знаходяться за межею бідності, тобто фактично є жебраками. Виходить, що у нашому 100-тисячному Кам’янці лише 20 тисяч тих, хто живе більш-менш нормально. Серед них є й декілька десятків задоволених і ощасливлених життям. Тільки хто ж їх ощасливлює, як не ті злиденні 80%.
На фоні цих кричущих фактів нас накриває лавина політичної агітації. Виявляється, наше життя вже сьогодні стало кращим, а руїну, в якій так довго жили, подолано (?!). Звідки скільки цинізму та знущання над власним народом?
Ми вдосталь нафутболилися Євро-2012, витративши на його організацію понад 5 млрд доларів США, з яких у Держказну повернулося у декілька разів менше, а сьогодні Микола Азаров заявляє, що Україна подає заявку в Міжнародний олімпійський комітет, щоб прийняти зимову Олімпіаду 2022 року. Коли прем’єр-міністра Італії запитали, чи погодиться його країна на проведення наступного Єврочемпіонату, він заявив, що на даний час Італія не може дозволити собі таких витрат, адже знаходиться у скрутному стані. А як назвати той стан, в якому знаходиться Україна?
Поки нам, як цуценятам, кинули кістку у вигляді закону про мову та списки кандидатів у нардепи, прикрашені артистами та спортсменами, (щоб народу було, про що поговорити), тишком-нишком Віктор Янукович підписав закон про виведення державних підприємств з-під обов’язкової дії тендерних процедур Закону «Про здійснення державних закупівель». Що ж до соціальних ініціатив Президента, то, на думку аналітиків, після виборів ми відчуємо їхню справжню дію, бо вже нині ці «ініціативи» вишкебли з Держбюджету чи не останнє. Хто наповнюватиме його знову, думаю, і так зрозуміло.
Від опозиції, яка «об’єдналася заради України», теж віє фальшивістю. Пригадується, як на Майдані, міцно тримаючись за руки, Тимошенко і Ющенко співали «Ще не вмерла...», а вже наступного дня вони чубились, ділячи корону. Сьогодні з білбордів на нас поглядають Тимошенко і Яценюк, а корона висить у повітрі. Поки що...       

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.