Перейти на мобільну версію сайту

19.10.2012

А КОРИСТІ З ТОГО?

Щороку то одного, то кількох підручників не вистачає кожному учню кам’янецької школи.
Цього року знову двох книг не вистачило моєму внукові й ще кільком дітям - учням молодших класів. Щоправда, школярів без книжок не залишили: батьківський комітет зібрав гроші і придбав їм необхідну навчальну літературу.

Але проблема була та залишається на державному рівні. Криза в країні чи нездатність державних менеджерів підрахувати кількість учнів і надрукувати таку ж кількість підручників - не зрозуміло.
Перед початком навчального року Міністр освіти, молоді та спорту Дмитро Табачник обіцяв, що цьогоріч школярі отримають вчасно підручники, але чи всі, - не обумовив. Також Міністр заявив, що вперше за останні 25 років в Україні друк підручників завершено до 1 серпня, а вже до 15 серпня школи отримають нові книги. Трішки згодом він зазначив, що Першого вересня школярі недоотримають нових підручників. Приблизно п'яту частину книжок надрукувати не встигнуть, тож деякі підручники надходитимуть до шкіл наприкінці жовтня...
Напевне, друкарні перевантажені передвиборчою агітацією і рекламною продукцією, і їм байдуже на забезпечення дітей підручниками. Набагато приємніше споглядати на себе з білбордів, листівок, агіток, аніж просто взяти і надрукувати книжку, в якій зробити помітку, що це благодіяння такого-то...
А, можливо, вигідно майбутнім народним обранцям, щоб наші діти були безграмотними? Рабами легше управляти, ніж витрачати на їхнє навчання 13 гривень, аби видрукувати підручник.
Боляче дивитися, як листівки на найякіснішому папері щодня летять у смітник або викидаються просто під ноги. Здавалося, краще б на цьому папері зробили щось корисне для народу, за що би впродовж тривалого післявиборчого часу дякували люди.
Також, майбутні народні обранці, на вашому прикладі робитимуться потрібні для українців речі. Можливо, тоді покращиться екологія, бо менше пошкоджуватимуться зелені легені планети і менше летітиме в повітря диму під час спалювання передвиборчої агітації. Більше б друкувалося якісних українських книжок, які б коштували дешевше, і кожна матуся для своєї дитини могла б їх придбати. І щоб книгу було приємно брати до рук.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.