Перейти на мобільну версію сайту

05.08.2016

А ХТО ЗА КАМУФЛЯЖЕМ?

ТаняПрикро на душі через ганебну поведінку людей у військовій формі, чи в так званому камуфляжі.

Нині досить модно і престижно чоловікам носити камуфляж. Надів - і ти вже козирний, тобі все можна і все прощається. Ти можеш йти розхристаний вулицею, можеш увійти у громадський транспорт на «бровах», злословити, хамити, лапати дівчат і жінок за сідниці. Ти в камуфляжі, ти крутий. Ти герой, ти атовець, а, може, косиш під нього? Час від часу кожен із нас був свідком схожої поведінки.

Вчора не змогла стриматися, щоб не зробити зауваження двом молодикам, що п’яні увійшли в маршрутку й почали провакувати пасажирів зухвалою поведінкою. Водій маршрутки не ризикнув не зупинитися, хоча бачив, що чоловіки нетверезі. Подолавши кілька сходинок, один із них впав на чоловіка, який сидів на першому сидінні, той із розумінням поставився до нього й допоміг втриматися на ногах. Пянчуга почав вибачатися й просуватися далі. Друге крісло займала молода жінка, яка сподобалася шукачеві пригод, і він на неї завалився. Перелякана бідолаха не знала куди подітися, але довго на ній він висіти не ризикнув. Піднявши очі, побачив ще одну жінку і вирішив процедуру повторити, але та була впевнена в собі й нетерпляча до таких суб’єктів. Вона відразу застерегла чолов’ягу, аби навіть і не думав наближатися. Той отетерів, але, сівши у наступне крісло, почав простягати руки для обіймів і знову вибачатися. Жінка рішуче дала відсіч, попередивши про можливі наслідки. Дещо тверезіший пересадив товариша подалі й заспокоїв, проте вони продовжували декларувати свою приналежність до бойових дій в АТО.

На наступній зупинці увійшло ще двоє у камуфляжі, але вже з оселедцями на голові. Вони почали голосно брататися і влаштували цільовисько. Ті, що увійшли раніше, поскаржилися своїм «братам», що їх тут «строїли». Але жінка була не з боязких і змогла втримати ситуацію під контролем та, можливо, якби потрібно було, то й фізично повпливати теж. Проте вже була її зупинка, і вона вийшла, а пасажири, в тому числі й чоловіки, так і сиділи з опущеними головами.

Гидко спостерігати за військовими, які вештаються містом розхристані, неголені, смердячі, п’яні і вважають, що їм це дозволено, бо вони з АТО, або в АТО.

Впевнена, що АТО не дає права порушувати закон, ганьбити статус військового, нахабно-ненавмисно розштовхувати ліктями, цілими днями кататися на халяву в маршрутках. Жодна людина, яка пережила військові дії і знає ціну життю, не буде поводити себе так зухвало. І ще: не такі вже й бідні нинішні військові, щоб не платити в маршрутках. У нашому місті є соціальний транспорт, де їздять пільговики, от і користуйтеся ним. І не потрібно спекулювати своїм статусом. Справжні герої скромні!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.