Перейти на мобільну версію сайту

07.09.2012

А ХТО ТИ ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ?

У шкільному коридорі поки що тиша, але останній урок от-от закінчиться. Сходинка за сходинкою підіймаються на третій поверх бабуся третьокласника Борі, сина банкіра, і дідусь четвертокласниці Насті, доньки успішного підприємця. От і дзвінок. У коридор рвонула шумна малеча. Побачивши бабусю, Боря кинув їй до ніг рюкзак.
- Понесеш сама, - буркнуло хлоп’я, присідаючи на лавку і проcтягуючи старенькій ноги, мовляв, перезувай.
Бабуся присіла біля дитини і слухняно почала надягати на ноги черевики.
У сусідньому, 4-му класі, триповерховим матом накрила дідуся Настуня, бо, бачте, він безголовий, не взяв із собою достатньо грошей, щоб купити дорогоцінній онучці коробку «Raffaello».    
... 30-35-річна жінка мало не щодня прогулюється центром міста разом із синочком 8-9 років. Ну що б здавалося дивного? Звичайна картина. Так, якби не одне «але». Жінка пересувається на інвалідному візку. Її хлопчик іноді йде поряд, де потрібно, притримуючи мамин візок, іноді - помаленьку їде біля неї на велосипеді. Якщо біля якогось бордюру немає спеціального спуску для візка, син залишає велосипед обабіч дороги, підходить до мами і помаленьку звозить її з бордюру. Деякі перехожі роблять вигляд що цього не бачать, деякі зупиняються, «милуючись» поведінкою хлопчини. Є, щоправда, й такі, котрі поспішають дитині на поміч. Подолавши перепону, щаслива сім’я рухається далі. Так-так, саме щаслива, бо як інакше назвати тепле спілкування, ніжні посмішки, якими постійно обмінюються рідні люди.
Справжнє щастя не залежить від великих статків, визначного статусу у суспільстві і, навіть, як виявляється, не від бездоганного здоров’я. Його народжує звичайне, людське спілкування, яке по кишені кожному. Хлоп’я, яке так дбає про свою скалічену маму, направду щасливе, тому що воно знає, що біля нього поряд найрідніша людина у світі, яка завжди вислухає, зрозуміє, підкаже і простить.
А чи мають таких людей ваші діти?   

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.