Перейти на мобільну версію сайту

23.12.2016

3200. РАДІТИ ЧИ ПЛАКАТИ?

АндрійОбговорення заяви Володимира Гройсмана щодо дворазового збільшення мінімальної заробітної плати не вщухають і досі. У грудні ж маємо нову хвилю збільшення інтересу до цієї заяви, адже 2017-ий рік от-от завітає в домівки українців, і їх усе більше цікавить, чи стане зарплата в 3200 грн реальністю.

Окрім того, є в населення і побоювання щодо такого різкого підвищення. Наприклад, одразу згадується не зовсім приємна традиція: як тільки збільшується розмір мінімальної заробітної плати, так і ціни ростуть вгору. У результаті отримуємо те, що й мали раніше. Різниця тільки в цифрах, а от легше українцям не стає і розправити крила та зітхнути з полегшенням їм так і не вдається. Усе займаються раціоналізацією коштів.

Хвилює жителів України і те, чи готова держава вчасно забезпечувати виплати заробітної плати саме в такому розмірі і чи не виникатимуть фінансові колапси, адже повторення ситуації, що склалася в 90-их, не хочеться нікому.

До всіх подібних риторичних запитань видання «Новинарня» додало ще трохи інформації для роздумів. У повідомленні йдеться про те, що разом із мінімальною заробітною платою удвічі зростуть штрафи, вартість ліцензій, судовий збір, ЄСВ (єдиний соціальний внесок), податок на нерухомість. Удвічі збільшуються також суми фінансових зобов’язань, витрат на угоди, грошових активів чиновників, які можна НЕ вказувати в е-декларації. Зменшиться податок на «дорогі автомобілі».

І ще. Згідно із законом №5130 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», розміри посадових окладів чи заробітної плати встановлюються виходячи з розміру мінімальної заробітної плати 1600 гривень і в подальшому при підвищенні мінімальної заробітної плати перерахунок не проводиться. З цього розуміємо, що зарплата для держслужбовців залишиться незмінною.

Скільки ж насправді отримають українці на руки вже підрахувало видання «Кременчуцький телеграф». Із 3200 грн, віднявши 18% ПДФО (576 грн) та 1,5 % військового збору (48 грн), воно отримало суму 2576 грн.

Як бачимо, у зв’язку зі збільшенням мінімальної заробітної плати на нас чекатимуть як «плюси», так і «мінуси». Проте передбачити результат наперед важко. Як же насправді складеться ситуація, покаже 2017-ий...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.