Перейти на мобільну версію сайту

28.10.2016

3200. ХТО БІЛЬШЕ?

В Україні пахне виборами, хоча ні, страшенно смердить. Інакше, як розцінювати заяву прем’єр-міністра Володимира Гройсмана щодо збільшення мінімальної зарплати з 1 січня 2017 року вдвічі (нагадаємо, у грудні мінімалка становитиме 1600 грн)?

Кажуть, що кошти в Держбюджеті на 2017-ий на мінімалку в 3200 грн є. Така голослівність наштовхує на інші, не менш важливі запитання: «На що ще є, окрім цього? Чи є вони на перерахунок пенсій?».

Чи може в нас мінімалка сягнути до 3200 грн? Звичайно, може! Така надія жевріє у багатьох людей, котрі трудяться за мінімальну винагороду. Та чи витримає такого знущання економіка країни, яка заледве дихає на ладан?

Усі витрати роботодавці закладатимуть у собівартість товарів та послуг, і яскравих та таких бажаних 3200 грн миттєво зжере інфляція.

Схоже, це не перша така «псевдо»-реформа у красивій обгортці. У вищих ешалонах влади вже не знають, чим дурити українців, щоб ті за них проголосували, інакше незрозуміло, чому такі популістські кроки викликають численні овації?

За 25 років незалежності не було нічого зроблено для покращення умов ведення бізнесу, створення конкурентноспроможного середовища, чесних правил гри для всіх. «Пакращення» в цсіх сферах призводило лише до розвалу. Здавалося, що ми свідомо обираємо криворуких, які перед такою державою, як Україна не несуть жодної відповідальності. Кредити - будь ласка, транші - запросто, обіцянки - скільки влізе!

Реформи? Звичайно, ми робимо реформи. Ось, до прикладу, розвалили міліцію і створили поліцію. Один зарплати підняли, іншим, які увесь вік гарували, пенсії не перерахували. Що далі? Медицина! Давайте і тут «погосподарюємо» - спочатку введемо платну, потім страхову, чи навпаки, а згодом взагалі Конституцію перепишемо, бо вона скоро як гривня буде замість навіть не хочу казати якого паперу.

Складається враження, що чиновники їдуть за кордон, переймають там досвід, точніше вихоплюють якийсь один пункт із системи і кажуть: «Еврика! Є реформа!». Їм кричать навздогін: «Це ж лише один пункт із системи! Куди ви, зачекайте!». «Нічого, нам вистачить, головне почати», - відповідають наші.

Отож, почали з мінімалки, далі буде...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.