Перейти на мобільну версію сайту

26.02.2016

«... ДО ОСНОВАНЬЯ, А ЗА ТЕМ...»

У нашій державі державно-правова ситуація змінюється доволі швидкими темпами. У житті українського d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgнароду, як і народів деяких країн Європи відбуваються величезні зміни. Це торкнулося й міліції. Міліція стала поліцією, а отже державним правоохоронним органом. Її концептуальними завданнями є: співпраця, комунікація, надання сервісних послуг. Проте основні завдання - служити і захищати.

Оновлення кадрів у новій поліції – одна з основних цілей. Щоб змінити систему, процес добору, просування по службі, звільнення – все повинно бути максимально відкритим для громадськості. Усі працівники міліції пройшли переатестацію. Хто успішно, той пішов на службу в нову поліцію.

Концептуальна різниця між поліцією і міліцією – перехід від пострадянського менеджменту до європейського. Українська поліція орієнтується на реформи в Грузії та країнах Прибалтики. Нові поліцейські повинні бути внутрішньо вільними людьми, які не бояться брати на себе відповідальність, приймати самостійні рішення, при цьому обов’язково дотримуючись Закону. А ще вони мають бути професіоналами, а, як відомо, професіоналізм здобувається з досвідом. Нині ж варяги, взяли й розвалили правоохоронну систему. Дивно, але до кам’янецьких поліцейських лав чомусь не потрапили оті професіонали, бо атестаційна комісія так «проатестувала» справжніх оперів, які роками здобували свій досвід і шліфували професіоналізм. Напевне, поліцейські нової формації, які були в комісії, і боялися, що саме вони складуть їм конкуренцію, і тому не підпустили до роботи. А можливо, чиясь упевнена і міцна рука вирішила вбити спочатку міліцію, перейменувавши її в поліцію, хоча нам усім байдуже, як буде називатися людина, яка тебе захистить, а потім взагалі повністю розвалити правову систему - і тоді настане повний хаос. А він настане, бо добрі дяді збираються випустити на волю криміналітет, з яким нинішнім жовторотим аж ніяк не впоратися. Вони й тіні своєї бояться, навіть не знають, як протокол заповнити, як і з ким поводитися. То що ж вони робитимуть із битими життям зеками, які більше обізнані з правоохоронною системою, де і як можна обійти закон, як замести сліди, як облапошити тощо?

Розвалити легше, аніж зберегти чи побудувати. Коли ти не фахівець у будівництві, то й твій будинок  буде кривим, проблемним і неякісним. І якщо почнеш його виправляти й почнуть вилазити проблеми, то вже краще розвалити його і покликати фахівця, який за всіма правилами зведе будинок. Так і хочеться заспівати: «До основанья, а затем...».

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.