Перейти на мобільну версію сайту


08.09.2017

ЗІРКОВА «ЖИВА БІБЛІОТЕКА» НА «РЕСПУБЛІЦІ»

бібліот1 та 2 вересня молодіжне об’єднання «Ліга Об’єднаної Молоді» в рамках фестивалю «Respublica» організувала «Живу бібліотеку», спікерами якої стали популярний реп-виконавець Ярмак, та важковаговики української музики, учасники гуртів «Jinjer» і «Space of variations».

1 вересня більше, аніж півтори години Олександр Ярмак ділився досвідом, розповідав свою історію та з задоволенням відповідав на запитання відвідувачів заходу. На завершення охочі мали можливість сфотографуватися з співаком. 

Спілкування було щирим, інформативним та корисним. Своєю ціллю музикант бачить зміну ситуації в країні. Завжди є спад, і зараз він вважає, що знаходиться в творчій «ямі», але завжди є можливість з неї вибратися.

Наступного дня у ролі «живих книг» виступили ударник Влад Уласєвич та бас-гітарист Євген Абдюханов із гурту «Jinjer», які щиро та відверто відповідали на запитання, розповідали про життя гурту та свої цікаві історії із життя. Свою діяльність гурт розпочав у Горлівці, на Донеччині, але згодом були змушенні переїхати через складну політичну ситуацію. 

До речі, гурт «Jinjer» об'їздив майже всі країни Європи, окрім Норвегії (де в них невдовзі виступ). У планах на майбутнє тур та запис нового альбому.

Наступними спікерами «Живої бібліотеки» були музиканти з гурту «Space of variations» Олексій Зацерківний (гітарист/вокаліст) та Дмитро Кожухар (вокаліст). Вони поділилися історією створення гурту, згадали про творчу перерву в 5 років, після якої змінився їхній склад та назва – стару «Пространство вариантов» перевели на англійську, після чого стали «Space of Variations». У майбутньому музиканти готові до експериментів та бажають виступати за кордоном.

 Олександра СИДОРЧУК. 


Теги: фестиваль «Respublica», молодіжне об’єднання «Ліга Об’єднаної Молоді»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.