Перейти на мобільну версію сайту


20.10.2017

ЗА СЛАВУ КОЗАЦЬКУ!

ЛА.КозакиНещодавно в Кам’янці пройшов Відкритий обласний турнір з легкої атлетики, присвячений Козацтву Запорізькому, в якому взяли участь юні легкоатлети з багатьох областей України.

Успішно виступили кам’янецькі спортсмени. Андрій Войтков перемагав на дистанціях 110 м з/б, 200 м, 800 м, а на 400-метрівці став третім. Дарія Лісова перемогла в метанні диска та в штовханні ядра, а Данило Буженін – у забігах на 100 та 200 м. Олександр Чорнобривий переміг на дистанціях 1500 та 3000 м, а Максим Мороз – у спортивній ходьбі на 2000 м та на 3000 м серед молодших атлетів.

Єлизавета Швець стала першою у потрійному стрибку та другою у стрибках у висоту. Олександра Чернуха перемогла у стрибках у довжину та показала другий результат на 100-метрівці серед молодших, як і Руслана Лівінець, що перемогла у метанні списа та посіла 2-ге місце в штовханні ядра (серед молодших). Ірина Шершал виборола перше місце на дистанції 800 м, 2-ге – на 100 м і 3-тє на 400-метрівці. Також перемогу здобули Денис Мандзюк у штовханні ядра серед молодших і Артем Гелетюк серед старших та Леонід Собко в метанні списа.

Чотири срібла в активі Артема Богуцького – у стрибках у висоту, в довжину та на 100- і 200-метрівках. Тричі здобувала 2-ге місце Богдана Буковська (серед молодших) – на дистанціях 800 м, 100 з/б та у спортивній ходьбі на 3000 м. Двічі 2-ою був Владислав Рябунін – на 1500 та 3000 м. По одному сріблу в Мирослав Губіна – на дистанції 110 м з/б, та у Владислава Токарчука – в потрійному стрибку.

Готували юних атлетів тренери Михайло Моспан, Олег Вергуш та Володимир Кузьмінський. Тренери та атлети дякують за допомогу Андрію Конюшенку та Олексію Пауру.


Теги: легка атлетика, відкритий обласний турнір

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.