Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2013

З «ПОГЛЯДУ» В «БУДЖАК»

17-23 вересня фотоклуб «Погляд» на запрошення Володимира Коваля, голови Арцизької районної народної самодіяльної творчої фотостудії «Буджак», вирушив у подорож до Одеси та Арцизу.
Поглядівці Юрій Савін, Володимир Стрілецький, Галина Комарніцька та представники фундації Jj5zt34Stf0.jpgвільних фотографів Кам’янця-Подільського – Микола Сідаш і Віктор Пасхаліс потрапили на міжнародний семінар-практикум фотоклубів та фотомитців «Буджак – ХІІ».
Кам’янецькі фотомитці потрапили на справжню гостину до своїх південних колег та мали можливість побачити багато чого цікавого. Зокрема, виставку одеської спілки фотомитців, презентацію світлин із експедиції по Антарктиді у Болгарському народному домі, виставку з нагоди відкриття Арт-центру «Драбина», а також дві клубні виставки «Буджака» та виставку «Момент життя: згадати минуле, щоб не пройти повз майбутнє» учасників семінару-практикуму «Буджак – ХІІ».
За результатами фотоконкурсу «Момент життя...» голова фотоклубу «Погляд» Юрій Савін отримав диплом Національної спілки фотохудожників України І ступеня; Володимир Стрілецький та Галина Комарніцька – дипломи ІІІ ступенів,  представники фундації вільних фотографів міста - Микола Сідаш  - бронзову медаль НСФХУ, Віктор Пасхаліс – диплом ІІІ ступеня.
Та на цьому мандри не закінчилися. 25 вересня у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відбулось нагородження переможців та відкриття фотовиставки за результатами фотоконкурсу «Хмельницький крізь об’єктив». Поглядівці отримали найбільшу кількість дипломів та схвальних відгуків.


Теги: фотоклуб "Погляд", Юрій Савін

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.