Перейти на мобільну версію сайту


01.12.2017

ВЕСЕЛО ІЗ «ВЕСЕЛКОЮ»

днз24 листопада в довжоцькому ДНЗ «Веселка», яким керує Людмила Желізник, було надзвичайно гамірно. На гостину до дитсадківської малечі завітали колишні випускники, а нині – першачки Довжоцького НВК (директор Іраїда Худняк).

Вихованці старшої групи дитсадка привітали гостей концертною програмою, й останні прийшли не з порожніми руками та розповіли, як їм живеться в новому статусі школяра.

– Цього року ми мали один із найбільших випусків за всю історію дитсадка, – каже Людмила Францівна. – Аж 50 майбутніх школярів! Більшість з них 1 вересня сіли за парти нашого рідного Довжоцького НВК, і це дуже приємно.

днз-1Навчальні заклади знаходяться по-сусідству і всіляко пітримують дружні зв’язки. Дитсадківські вихованці стають гідною зміною й показують високі результати в школі.

Зустрічі випускників між вихованцями старшої групи дитсадка та першачками Довжоцького НВК з ініціативи Людмили Желізник були започатковані 9 років тому. На 10-ту, ювілейну зустріч, Людмила Францівна планує зібрати всіх випускників, які увесь цей час брали участь у таких міроприємствах. Що ж, майбутній захід обіцяє бути яскравим!

Теги: ДНЗ "Веселка"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.