Перейти на мобільну версію сайту


25.11.2016

ВЕЛИКОМУ КОРАБЛЮ ЩАСЛИВЕ ПЛАВАННЯ

фотка 0124 листопада відбулося офіційне відкриття насіннєвого заводу KWS у Кам’янці-Подільському, який збудували в рекордні терміни - за 1 рік, неподалік від «Епіцентру». Його площа становить 8,5 га, потужність - 6 тис. тонн насіння. Завод оснащений надсучасним обладнанням і працюватиме за найсучаснішими технологіями і в повній відповідності до українських стандартів, а також ЄС. Фірма - найбільший постачальник якісного насіння в Європі. На будівництво цього єдиного в Україні заводу інвестор ТОВ «КВС-Україна» – 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE зі штаб-квартирою в Німеччині витратив 20 млн. євро і дав поштовх для підняття виробництва в нашому місті, а також для наповнення міського бюджету. 

Кам’янчани отримають робочі місця й можливість годувати власні родини. Фермери, які займаються вирощуванням кукурудзи, матимуть якісне гібридне насіння і, як результат - гарні врожаї.фотка3

На офіційне відкриття заводу прибули голова облради Михайло Загородній, міський голова Михайло Сімашкевич, директор департаменту землеробства Мінагрополітики Володимир Топчій, депутати міської ради, підприємці та друзі компанії KWS.

- Ідея будівництва нового заводу з кондиціювання насіння в Україні з’явилася давно, але саме німецький виважений підхід, зважування всіх «за» та «проти», вибір ділянки та перемовини з міською громадою зайняли чимало часу, – каже генеральний директор ТОВ «КВС-Україна» Олександр Федоров. – Ми дуже вдячні міському голові Михайлу Сімашкевичу за те, що прийняв нас у цьому чарівному місті, а також за його допомогу та підтримку. Підприємство цієї осені вже провело роботу в тестовому режимі, але повноцінно завод розпочне працювати у вересні 2017 року. Завод спроектовано за принципом модульного будівництва. Розмір земельної ділянки забезпечує збільшення потужностей у разі необхідності.

фотка- KWS – одна з найбільших селекційних компаній у світі. Уже 160 років вона займається селекцією провідних сільськогосподарських культур на благо цілих поколінь фермерів, - говорить голова товариства KWS SAAT SE Хаген Дуенбостель. - Компанія належить шостому поколінню трьох німецьких сімей та має представництва в понад 70 країнах. У KWS працює майже 5000 співробітників, 40% з яких займаються науковими дослідженнями. Перший завод цієї компанії було збудовано 1905 року у Вінниці.  

Чому ми відкрили завод на території вашого міста? Тому що тут склалася хороша комбінація сприятливих кліматичних умов і надійних партнерів у Західній Україні. Ми дякуємо і місцевій, і обласній владі за гарну підтримку й довіру.

- Ті надсучасні технології, які ми сьогодні побачили, виробничі потужності, які можуть збільшуватися, говорять про надзвичайний потенціал підприємства. Щиро вдячний компанії за те, що в такий нелегкий час взялася за реалізацію цього проекту саме в Кам'янці-Подільському, а також усім, хто долучився до будівництва комплексу. Вірю, що наша співпраця продовжиться. Тож у добру путь, - привітав гостей заходу міський голова Михайло Сімашкевич.  

Михайло Загородний вручив подяки директору ТОВ «КВС-Україна» Олександру Федорову, Хагену Дуенбостель і колективу насіннєвого заводу за такий вибір інвестиційного майданчика, створення робочих місць і вдалий старт.фотка2

- Цей рік із погодними умовами були проблеми, але на відміну від інших культур гібридна кукурудза KWS за рентабельністю була найвищою, - розповідає генеральний директор ПП «Україна Агро-2С» Олег Скринчук (Чемеровецький район). - Тому ми нарощуємо темпи її виробництва, задіюємо місцевих людей, щоб мали роботу. У сезон 50-60 осіб. Ми завжди находимо спільну мову з KWS. Вони з нами вчасно розраховуються. 

Присутнім провели екскурсію по підприємству. Приємно, що в нашому місті з’явилося таке сучасне виробництво, де дбають не лише про промислові потужності, але й про соціальну складову. Тут гарно оснащені робочі місця, побутовий блок, їдальня.

Власники обіцяли впорядкувати прилеглу територію, у них на це буде час, адже свою основну роботу вони розпочнуть восени наступного року.


Теги: відкриття заводу, ТОВ «КВС-Україна»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.