Перейти на мобільну версію сайту


21.10.2016

ТВОРЧІ ГРАНІ «КОЛОРИТУ»

творчі (1)Нещодавно до Галереї мистецтв К-ПДІМЗ на відкриття своєї виставки запросили випускники студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва народного художнього колективу «Колорит» ЦДЮТ. На розсуд поціновувачів сучасного мистецтва молоді митці презентували пірографічні, живописні, графічні та фотороботи, об’єднавши їх під назвою «Творчі грані».

Полотна зі власного доробку Яни Гурник, Тетяни Дзюбинської, Владислава Ільєва, Юрія Кабанця, Анастасії Матковської, Миколи Новака, Світлани Понорчук, Віктора Шкапоєдова прикрасили одразу чотири зали Галереї мистецтв. До своїх вихованців приєдналася і керівник студії Наталя Качковська, доповнивши розмаїття робіт та технік авторськими фотороботами.

– Це дорослі люди, які вже зарекомендували себе в житті. Хтось став педагогом, хтось живе в Києві, навчається, робить свої перші кроки, хтось далеко за межами нашої країни – у США. Але свої перші кроки вони робили саме у Наталі Броніславівни, в гуртку нашого закладу. Дійсно, бути майстром своєї справи – це тільки одна грань, а вміти передати усі свої вміння й навички дітям, мабуть, дано не кожному. Але саме це і вдається добре Наталі Броніславівні. Вона любить дітей, а діти люблять її та справу, якою займаються. І цьому може позаздрити будь-хто. Тож нехай той політ творчості ніколи не має зупину, – зазначив на відкритті виставки директор ЦДЮТ Олександр Ткачук.творчі (2)

Із творчими гранями «Колориту» можна ознайомитись до 20 листопада.

Також стало відомо про перемогу в національному відео-фестивалі «Plural+Ukraine» вихованки народного художнього колективу студії образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Колорит» Анастасії Матковської із соціальною роботою «Будьте батьками, для своїх дітей, а не просто «гаманцями».

Робота була високо відзначена журі, як одна із найкреативніших, за що переможниця отримала цінні подарунки, а саме смартфон Samsung Galaxy J1, power bank (акумулятор для зарядки гаджетів) та стартовий пакет з тарифним планом «Смартфон 3g+» від Lifecell.

Теги: колектив "Колорит", виставка "Творчі грані"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.