Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2019

ТУРИСТИЧНА ГУМЕНЕЧЧИНА – ШЛЯХ ДО ВРАЖЕНЬ

туризмОстанніми роками спостерігається зростання інтересу громади до туристичного краєзнавства. Адже краєзнавство і туризм завжди стояли поруч і поєднувались однією спільною метою – пізнавати навколишній світ, рідний край, свою маленьку батьківщину. Тому 21 червня відбулося відкриття циклу заходів, присвячених популяризації історичних та туристичних місць Гуменецької об’єднанної громади «Туристична Гуменеччина — шлях до вражень».

Першим приймати гостей випала нагода селу Нігин, який знаходиться на мальовничій рівнині, розташованій біля річки Смотрич і пасма скелястих вапнякових гір, які називаються Товтрами, що майже за 20 км. від Кам’янця-Подільського. Подорожуючи туристичним Нігином гості, ознайомилися з історію пам’ятного знаку на честь відміни кріпосного права, відвідали народний музей історії села. Прогулявшись лісом, помилувалися краєвидами з урвища, яке відкрило панораму на Нігинсько-Залуцькі печери та природу Подільських товтр.

На галявині біля печери Шамот туристичний вікенд продовжився веселими розвагами, спортивними іграми, де господарі частували гостей смачною кашею та рибною юшкою. Туристичний вікенд закінчився масою незабутніх вражень та позитивних емоцій в очікуванні наступного вікенду.

Прес-служба Гуменецької ОТГ.


Теги: Гуменецька ОТГ, туристичне краєзнавство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.