Перейти на мобільну версію сайту


24.05.2019

«РЕВІЗОР» ЗНОВУ НАВІДАВСЯ ДО МІСТА

ревізор-1Програма «Ревізор» знову побувала в Кам'янці-Подільському. Телевізійні контролери відвідали декілька закладів громадського харчування. Під приціл цього разу з-поміж інших потрапили сендвіч-бар «Троє в каное» та ресторан «Франтъ». Щоправда, табличок з відзнаками «Ревізор рекомендує» жоден заклад не отримав.

На своїх сторінках у соцмережі власники закладів прокоментували несподівану появу телевізійників.

Ось що написали про відвідини «Ревізора» у сендвіч-барі «Троє в Каное»: «... У розпал дня, коли зала була майже повна і було багато замовлень, до нас, у найліпших традиціях програми, увірвався натовп з камерами та в чепчиках на головах. Прямим ходом – на кухню і почалось шоу. Незважаючи на замовлення та велику кількість людей, що були напередодні, почали своє дійство.

Але, то таке, напевне, то їхня робота така. Наше ставлення до цієї передачі досить спірне. Але ми мусимо прийняти сам факт існування цієї передачі та методи подачі інформації в ній. Багато чого є в ній доброго. Стікери на лотках та продуктах, розділення продуктів, дотримання певних кулінарних вимог тощо. Але, враховуючи, що це шоу і шоу потребує крові, то вона буде присутня в цій програмі завжди. 

Так, ми не отримали відзнаку, і Ревізор нас не рекомендує. Але сказано це було після наступних слів: «У вас класний інтер'єр, у вас найкрутіші відгуки на гугл-карті в місті, у вас неймовірно смачні страви...». Звісно, потім було зловісне АЛЕ. У нас на кухні знайшли «мотлох», крихти від хліба під грилем та зашкварений фритюр. Не будемо виправдовуватись. Завжди є об'єктивні та суб'єктивні факти. У нашому випадку це те, що Ревізор завітав у розпал роботи (так, під плитами ми прибираємо ввечері, а протягом дня робимо поверхневе прибирання) і наявність підгорівшої олії та не ідеального фритюру (ми просто не встигли фізично після свят оновити олію та відмити фритюр). Решту дрібниць, типу залишків штучного павутиння на стінах та люстрах після Хеловіну, навіть не хочемо згадувати.

Які ми зробили для себе висновки? По перше, позитивного значно більше і це добре. Друге – зауваження, які ми отримали від команди Ревізора, не критичні та усуваються за пару днів (що ми вже практично виправили). Ну, і ми отримали чудову нагоду в програмі СТРАСТІ ЗА РЕВІЗОРОМ довести свою думку та вибороти відзнаку, бо ми її дійсно варті! 

Був ще один чудовий момент в тому, що відбувалось під час перевірки! Це реакція наших любих відвідувачів, які готові були роздерти знімальну групу за некоректне висвітлення подій. Щиро дякуєм вам за підтримку та віру в нас! Насправді саме ЦЕ Є НАЙБІЛЬШОЮ ВІДЗНАКОЮ, а не табличка на стіні!

ревізорНаголошую, що ми завжди готові до будь-якої перевірки, в нас відкрита кухня робилася саме для того, що б кожний відвідувач міг на власні очі бачити весь процес приготування наших страв. Нам немає чого приховувати!»

У розпал робочого дня застали і працівників ресторації «Франтъ», що у Старому місті. І тут так саме рекомендацій від телевізійної програми заклад не отримав. Але цей факт лише змусив більш уважніше ставитися до роботи та цінувати людей, які працюють для того, аби гості були задоволені.

«У першу чергу, хочемо подякувати усім нашим відвідувачам: постійним клієнтам, туристам та гостям міста за вашу підтримку та терпіння! – кажуть у ресторації. – Адже, враховуючи те, що процес зйомки телепередачі «Ревізор» зайняв у нашому закладі майже три години, під час якого робота кухні була зупинена. І саме цей час ми втратили, щоб вчасно та смачно приготувати нашим шановним гостям їх замовлення. За це ще раз просимо вибачення!

На рахунок всіма очікуваної таблички, відзнаки «Ревізор рекомендує», на жаль, ми її не отримали... Сьогодні у нашому місті другий день свято, День Міста! Тому ми хочемо привітати усіх нас та закликати кожного до кращого: до процвітання, до внесення позитивних змін у розвиток «Квітки на камені», до пошани, до віри, до доброти до людей, до цінності того, що намагаються для нас зробити навколишні, якщо самі ми не можемо зробити такий вклад! Цінуйте це! Разом ми сила!

На рахунок самої передачі «Ревізор», думаю, кожен знає, як все відбувається, і зробить свої висновки, після її перегляду. Нас «застали» у пік напливу туристів, повної посадки залу, безжальної зливи, свята у місті та відключенні світла в зв’язку зі стихією на дві години у всьому місті. І навіть, незважаючи на всі форс-мажорні обставини, ми, на нашу думку та на думку відвідувачів, які аплодували нам, не впали лицем у бруд! 

Звичайно, є над чим працювати, як і будь-якому закладу не те що у нашому місті, а й у світі загалом! Ми будемо розвиватись та змінюватись на краще саме для вас, шановні гості!

Ще раз дякуємо за підтримку та теплі слова усім присутнім гостям в нашому сімейному ресторані «Франтъ», під час зйомок передачі! 

А от що змонтують і покажуть у самій передачі «Ревізор» – поки загадка, як для Вас, так і для нас. Тому чекаємо....

Величезна подяка нашому персоналу: адміністратору, шеф-повару, поварам, помічникам, прибиральницям, барменам, офіціантам за те, що, відпрацювавши дуже важку зміну, в кінці дня, ви гідно зустріли гостей з передачі та вистояли «бій». Всім гарних вихідних!».

Цього разу Кам'янець-Подільський обійшовся без скандалів. А от що побачили і зафіксували телекамери, зможемо побачити під час трансляції передачі «Ревізор». Сподіваємося, буде цікаво.


Теги: до нас приїхав "Ревізор"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.