Перейти на мобільну версію сайту


28.03.2014

ПРО ЩАСЛИВИЙ ПОНЕДІЛОК І ЖМЕНЬКУ ТЕПЛА ВІД СЛАВИ СВІТОВОЇ

24 березня газета «КлюЧ» провела унікальний літературно-мистецький захід - у приміщенні професійного художнього ліцею відбулася інтерактивна презентація теплих історій київської письменниці Слави Світової, об’єднаних у книжці «Жменька слів для доброго настрою». А почалось усе... під музику саксофона, на якому грав талановитий митець Віктор Гуцул.слава світова (1).JPG
«Кадр, знову кадр, ще один», - подумалось. Але це не світлини із фотоальбому і не кадри старого кінофільму. Це - міні-історії, маленькі миті життя, мозаїка наших переживань, емоцій, характерів, настроїв, життєвих ситуацій. Це сонячні промінці, такі ж теплі та лагідні, проте із філософським відтінком.
Це більше ніж просто історії, це - яскрава палітра ЖИТТЯ, що виграє різноманітними барвами. Кожна оповідка - окреме полотно, зіткане зі 100 мазків, кожен з яких - слово. 100 мазків - мініатюра готова. Любуйтесь! Ще 100 - ще одна! Всього таких полотен - 120.
Кожна історія у цій книзі - неначе іронічна куля, що влучає точно в ціль.
Про майстра психологічної новели Василя Стефаника кажуть: «Як коротко, сильно i страшно пише ця людина». А наша Слава Світова пише коротко, сильно та СОНЯЧНО. Тому люди завжди матимуть вуглинки в очах, що випромінюють тепло та залишають у душі промінчик сонця.
Андрій ПАВЛОВСЬКИЙ,
редактор інтернет-порталу «7 днів»
.

Теги: Слава Світова, Віоліна Ситнік

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.