Перейти на мобільну версію сайту


17.11.2017

ПОДІЛИЛИСЯ ДОСВІДОМ, ЗАБРАЛИ НАГОРОДУ

МТВЕКП «Міськтепловоденергія» вчергове увійшло до списку найкращих підприємств комунальної теплоенергетики України.

За підсумками конкурсу, що проводиться за ініціативою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міжгалузевої асоціації «Укртеплокомуненерго», підприємство посіло третє місце у своїй категорії за показниками першого півріччя 2017 року. Урочисте нагородження переможців конкурсу цьогоріч провели під час XІІІ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства – 2017», що відбувався в Києві 7-9 листопада.

Найновіші реформи й найсвіжіші закони у сфері надання житлово-комунальних послуг, стратегічні напрями розвитку ЖКГ України і перспективи енергоефективності та відновлюваних джерел енергії – ось лише невелика частина питань, які впродовж трьох днів обговорювали учасники міжнародного конгресу комунальників. Участь у масштабному заході, що відбувся в столичному Міжнародному виставковому центрі, взяли й представники КП «Міськтепловоденергія» – генеральний директор Валерій Гордійчук, головний інженер Василь Тарасюк, заступник генерального директора з теплопостачання Віктор Дідковський та начальник відділу з питань енергоефективності та екології Олексій Сікора.

Серед чималої кількості заходів Конгресу однією з найбільш змістовних стала науково-практична конференція «Результати та перспективи реформ в централізованому теплопостачанні України». Досвідом та успіхами в цій сфері ділилися керівники найкращих підприємств ТКЕ України. Приємно, що першим у їхньому списку було КП «Міськтепловоденергія». Темою доповіді генерального директора підприємства Валерія Гордійчука стало впровадження енергоефективних технологій та заміщення споживання природного газу, завдяки яким підприємству вдається модернізувати та розвивати своє господарство. 

Основну увагу учасники професійних дискусій приділяли питанням енергозбереження, забезпечення питною водою та реформам у сфері централізованого теплопостачання України. Зокрема, активно обговорювали нове законодавство у сфері житлово-комунальних послуг та енергоефективності.

Організаторами конференцій, круглих столів та фахових дискусій Конгресу виступили Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України, Асоціація міст України, Асоціація «Укрводоканалекологія», Асоціація з енергоефективності та енергозбереження, Міжгалузева асоціація «Укртеплокомуненерго». 

Численні заходи, що відбувалися впродовж трьох днів, доповнили експозиціями одразу семи спеціалізованих виставок – павільйони найсучаснішого обладнання для водопостачання та водовідведення зібрала «AQUA UKRАINE-2017», новинки ринку комунальної техніки і обладнання демонстрували на «КомунТех-2017», а новітні розробки у сфері енергозбереження зібрала виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2017».

Прес-служба КП «Міськтепловоденергія».


Теги: МТВЕ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.