Перейти на мобільну версію сайту


10.06.2016

ПОДАРУНКИ ПРИВІЗ СЕРГІЙ ПРИТУЛА

Яцемірська
притула7 червня Центр розмінування в Кам'янці-Подільському відвідав відомий шоу-мен Сергій Притула.

- До військових саперів Сергій приїхав не з пустими руками, - зазначив на своїй сторінці у «Facebook» офіцер регіонального медіа-центру Міністерства оборони Андрій Агєєв. - Дізнавшись про те, що в Центрі розмінування нещодавно був створений окремий підрозділ підготовки водолазів, одразу зголосився допомогти. Таким чином від сьогодні загін водолазної підготовки поповнився двома комплектами сучасного водолазного спорядження, яке буде використовуватися під час підготовки фахівців, а також у ході виконання бойових завдань в зоні проведення АТО. Загальна вартість переданого майна складає близько 5 тисяч американських доларів.

Начальник Центру розмінування полковник Володимир Родіков подякував Сергію Притулі та запевнив, що придбане для потреб Центру майно дасть змогу покращити процес підготовки водолазів, зміцнить їх фаховий та професійний рівень.

- Вчора зранку гайнув у Кам'янець-Подільський, - ділиться враженнями на своїй офіційній сторінці в соцмережі Сергій Притула. - Разом з Константином Миргородским передали чергових 2 комплекта спорядження для роботи під водою, придбані за кошти небайдужих українців, у Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення ЗСУ у м.Кам’янець-Подільський. Спорядження призначене для підготовки водолазів та водолазів-підривників силових міністерств та відомств. І буде використовуватись для виконання бойових завдань у зоні АТО. 

На закупку цього обладнання + 2 гідрокостюми, які ще доїжджають з Польщі, було витрачано 5200$. Акумульовано на цей запит було 5800, тож 600$ ще залишилось і автоматично стають стартовою сумою для придбання ще 2-х комплектів. Загальна потреба Центру окрім того, що мають і що ми привезли - ще 6 комплектів. Сподіваюсь, до кінця року зможемо це питання закрити.

Акцентую вашу увагу, друзі, на тому, що окрім нас з вами «водолазкою» практично ніхто більше не займається. А ми «тихою сапою» закриваємо цей фронт потреб: 6 комплектів придбали для ДНВЦ ЗСУ в Чернігові. Ще 6 комплектів придбали для маріупольського загону морської охорони Держприкордонслужби. Тепер займемось цими хлопцями! 

І все ми зможемо! І все в нас вдасться! Бо ми - криця! І гуртом нам усе під силу!

Теги: військові, Сергій Притула

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.