Перейти на мобільну версію сайту


02.08.2013

ПО-СПРАВЖНЬОМУ «СОНЯЧНИЙ ДЕНЬ»

З болгарського курорту нещодавно повернувся директор лікувально-діагностичного центру «Грааль-Життя» Олег Довгань. Олег Анатолійович відпочивав там разом із сім’єю - дружиною Юлією, сином Ігорем та донькою Євою.
- Ми їздили на курорт «Сонячний день», - ділиться своїми враженнями з «Таблоїдом». - Усього за кілька кілометрів від нашого курорту знаходяться всесвітньовідомі Золоті піски. Довелось побувати й там, щоправда відвідини не сподобалися - пляж перетворили в суцільний нічний клуб. СкажімоIMGP4510.JPG так, не для сімейного відпочинку.
Проживали ми у готелі «Палас», у якому не було такої досить модної функції «all inclusive», тобто все включено. Це, відповідно, відсіяло певну категорію відпочиваючих, зокрема, великі компанії, що люблять посидіти за чаркою-другою.
Готель, за словами Олега Анатолійовича, був повністю автономним: у ньому були 2 басейни з мінеральною водою, SPA. Приємно здивував непомітний сервіс - скрізь чистота і затишок.
Узагалі, болгарські курорти останнім часом вельми до вподоби кам’янчанам. І відпочити можна добре, і практично ті ж гроші витратити, що й на рідному кримському. Але ж сервіс! Європейці дуже піклуються про своїх клієнтів, намагаються всіляко їм догоджати, аби наступного року вони вибрали саме їхні курорти.
14 днів для родини Довганів пролетіли в пасивному відпочинку, лише вряди-годи вдавалися до екстріму.

Теги: Олег Довгань

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.