Перейти на мобільну версію сайту


01.12.2017

ПЕРЕМОГА ЗА ПЕРЕМОГОЮ

ритмиТанець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, бо не тільки відображає життя, а й сам є життям. А ще він виховує, вчить культури поведінки. Танці – це емоційна насолода. Вони розвивають почуття ритму, виробляють правильну поставу, піднімають настрій.

16 листопада на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва було проведено черговий обласний фестиваль сучасного танцю «Ритми часу» колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Фестиваль проходив у двох вікових категоріях: молодша – від 6 до 11 років та старша – від 12 до 17 років. У заході взяли участь 46 хореографічних колективів із 18 районів, 6 міст та 9 об’єднаних територіальних громад області. Кожен район, місто та ОТГ могли представити один або два хореографічних номери у стилі сучасної хореографії.

Представники Кам’янець-Подільсь­кого району, вихованці Будинку школяра на фестивалі отримали прекрасні результати – ІІІ місце в обох вікових категоріях. 

За підсумками журі в молодшій віковій категорії дипломами ІІІ ступеня нагороджено хореографічний колектив «Світанок» Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум» (керівник Діана Хажинська). У старшій віковій категорії дипломами ІІІ ступеня нагороджено хореографічний колектив «Ритми серця» Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Оксана Орчаківська).

Це не єдина перемога наших вихованців. Наприкінці жовтня на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва було проведено обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає юність України» і хоровий колектив «Ровесник» Довжоцького НВК під керівництвом Тетяни Наголюк отримав почесне ІІІ місце.

Юлія СТЕПАНЮК, методист Кам’янець-Подільського районного Будинку школяра.


Теги: фестиваль сучасного танцю «Ритми часу»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.