Перейти на мобільну версію сайту


01.12.2017

НОВА ПЛЕЯДА КМС

Мотобол22 листопада в готелі «7 днів» пройшла прес-конференція благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка, присвячена 5-річчю фонду. Президент БФ «МіСт» Сергій Ісаєнко розповів про діяльність фонду. Він сказав: «Фонд не є спонсором МК «Поділля», він просто підставив мотоболістам плече» і закликав інші структури також допомагати клубу.

Молоді гравці МК «Поділля» отримали посвідчення кандидатів у майстри спорту України, які їм вручав відомий український спортивний журналіст Валентин Щербачов. 

Звання кмс отримали: Вадим Грушковський, Станіслав Руссу, Денис Кшемінський, Владислав Мудрик, Богдан Заводовський, Денис Новаковський, Олексій Пастух, Олег Склярук, В’ячеслав Янішин, Дмитро Дмитриченко та Діана Дмитришина.

Теги: КМС, мотобол

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Одяг, взуття

Швейна фірма "Borenia" надає послуги з пошиття сучасного одягу для кухні та обслуговуючого персоналу (бари, ресторани, кондитерські та кулінарні цехи). Ми виготовляємо одяг для персоналу під ваше замовлення. Втілюємо в життя будь-які оригінальні ідеї. У нас можна замовити форму для сушистів, кухарів, суші-барів, суші-ресторанів, кухарські кітелі, фартухи, штани, ковпаки-грибки, головні убори - таблетки. Наносимо логотипи. Доставка кухарського одягу здійснюється будь-яким зручним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.