Перейти на мобільну версію сайту


22.12.2017

КРАЩІ ЮНІ ПОЕТИ ТА ПРОЗАЇКИ

поетиУ Центрі дитячої та юнацької творчості відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу юних поетів та прозаїків «Я паросток малий землі своєї» та майстер-клас за участю Сергія Пантюка, відомого письменника, який був головою журі літературного конкурсу.

У конкурсі взяли участь 57 юних авторів зі всіх навчальних закладів. На розгляд членів журі надійшло більше 160 авторських робіт. Цьогорічний конкурс продемонстрував високу творчу активність учнів НВК №14, ЗОШ №7, НВК №13, ЗОШ №6. 

НВК №14 подав на конкурс цілісні літературні проекти, яскраво оформлені, з якісним друком: «Теплі історії про холодну пору року» учнів 3-г класу, «Про що думає підліток...» (6-г клас), патріотична лірика Каріни Гончарук та інші.

Проблематика конкурсних творів пов’язана з пошуками сенсу життя, свого місця в світі, це філософські роздуми, патріотична лірика, взаємовідносини з навколишнім світом, тема дружби та першого кохання.

У конкурсі перемогли: в номінації «Поезія» Катерина Бакай (ЗОШ №7); Діана Поліщук (школа-інтернат «Славутинка»; Юлія Заремська (ліцей); Евеліна Кущ (ЗОШ №7); у номінації «Проза» – Марія Мікус (ЗОШ №7); Олександра Чернуха (НВК №13); Юлія Заремська (ліцей); Настя Коваль (НВК №14); Антоніна Воронюк (ЦДЮТ).


Теги: ЦДЮТ, міський конкурс юних поетів та прозаїків

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.