Перейти на мобільну версію сайту


24.08.2018

КОРШОК ПОПРОЩАВСЯ З БОЙОВИМ ПРАПОРОМ

коршокУ День Державного Прапора України командир 48-ї інженерної бригади полковник Віктор Коршок прощався з бойовим прапором військової частини.

Цього дня Вік­тор Миколайович провів шикування підлеглих на плацу і передав кермо у руки полковника Олександра Васильовича Реки, який тимчасово виконуватиме обов’язки командира, доки Віктор Коршок навчатиметься в Національному університеті оборони України ім.Черняхівського.

Надзвичайно зворушлива мить, від якої ледь стримуються сльози – прощання батька-командира зі своїм військовим підрозділом і бойовим прапором. Віктору Миколайовичу кілька років тому вище військове командування довірило формувати потужний військовий інженерний підрозділ, і він з честю впорався з дорученим. Полковник Коршок – бойовий офіцер, який зі своїми підлеглими пройшов випробовування в зоні АТО.

Шкода розлучатися з бойовими побратимами, але поганий той солдат, який не мріє бути генералом, тому зичимо полковнику Коршку успіхів у здобутті освіти, яка поведе його сходами зростання.


Теги: на навчання, Віктор Коршок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.