Перейти на мобільну версію сайту


18.03.2016

БІЛЬШЕ ІДЕЙ, БІЛЬШЕ ВРАЖЕНЬ

Корінний кам’янчанин, із родини медиків, директор ТОВ «Агросолюшнс», депутат райради Віталій Завадський обрав професію аграрія. Цього тижня він святкував свій ювілей - 40-річчя. Щоправда, святкував - це голосно сказано - адже родина вирішила відмітити свято в Карпатах, у колі найрідніших.

Звідки черпає ідеї енергійний і наполегливий чоловік, що допомагає рухатися вперед та про що мріє ювіляр у сьогоднішньому інтерв’ю.

- Віталіє Станіславовичу, не мали бажання піти батьківськими стопами і стати лікарем?

- Ні, бачив, наскільки це невдячна робота. Моєму поколінню припало жити в роки перебудови, коли дитині говорили Віталій Завадськийодне, а в дорослому житті було зовсім інше. Обрав сільське господарство, жодного разу не пошкодував.

- У школі добре навчалися?

- Школу й університет закінчив із відзнакою. Мав лише одну четвірку за екзамен за всі роки. Вступав на економічний факультет ПДАТУ, хабарів не давав. Було важко, довелося самому заробляти. На другому курсі взяв академку і поїхав у Німеччину.

- Найяскравіші спогади дитинства, які вони?

- Загубився серед наметового містечка на морі, мені десь три роки було. Батьки швидко мене знайшли, але страх чомусь запам’ятався.

- Із дружиною Христиною у шлюбі Ви 15 років. Як познайомилися й за що її покохали?

- Познайомились на весіллі в товариша в Кельменцях. З кам’янецької команди молоді, яка туди прибула, вона була Віталій Завадськийнайкраща. Причепився до неї в хорошому розумінні цього слова. Кажуть, зустрічають по одягу, а проводжають по розуму. Закохуєшся в одне, а з віком цінуєш інше. Кажуть, що чоловік носить дрова, а жінка підтримує вогнище - у нас саме так.

- То Ви розділяєте роботу на чоловічу і жіночу?

- Вдома, так, а загалом, то коли більше побачив світу, важко дати відповідь на це питання. Іноді з чоловічою роботою жінки можуть впоратися більш успішно і навпаки.

- Попри щільний робочий графік, Вам вистачає часу на сім’ю?

- З натяжкою. Місяць був із сім’єю у відпустці, і зрозумів, наскільки це класно. Повернувся до робочого ритму, й одразу відчув, чого саме в житті не вистачає... З часом починаєш розуміти, що потім, у старості, ні за які гроші не купиш ті моменти, що трапляються з твоїми рідними, які ти можеш сьогодні пропустити.

- Ви домосід чи любитель гучних компаній?

- Люблю компанію. За час дорослого життя довелося зо сім разів переїжджати з місця на місце, і з кожним разом це дається все важче. Ти мусиш обживатися на новому місці, залишивши на старому друзів. Відчуваю, що зараз не так вже й легко організувати компанію, в якій тобі буде комфортно, тож якщо таку маєш, то дуже цінуєш.

- Як проводите вільний час? Маєте якесь хобі?

- Вільний час - це сім’я і хобі. Якщо він є, люблю ганяти на мотоциклі, кататись на лижах. Колись любив малювати, хоч нині на це часу не вистачає. До речі, коли навчався в художній школі, мріяв стати художником. У дитинстві навіть тесавВіталій Завадський дерев’яні ложки. Христина також закінчувала художню школу, й діти наші мають хист до малювання.

- Якому виду спорту надаєте перевагу?

- Легка атлетика - люблю біг, турнік, брусся. Також обожнюю плавання.

- Ви з тих людей, які постійно мають якісь ідеї і втілюють їх у життя. Звідки вони беруться?

- Я багато подорожую, спостерігаю за людьми, беру чийсь досвід, трансформую його до наших реалій, і в такий спосіб вирішую певні питання. Мої німецькі партнери кажуть, що я як піонер, завжди готовий до чогось нового. Без ідей життя було би нудним. Більше ідей, більше вражень.

- Якби не займалися сільським господарством, яку би професію обрали?

- Можливо, щось, пов’язане з туристичним бізнесом. Завжди ставлю перед собою нові цілі, якщо їх досягаю, беруся за нові. Розвиток туризму - чому би й ні?

- Віталіє Станіславовичу, якими принципами керуєтеся по житті?

- Робити треба правильно, законно чи по совісті. Можна нацарювати і піти, а можна закласти фундамент, який буде міцною опорою для гарної справи в майбутньому.

- Що цінуєте в людях?

- Довіру - це коли руку потиснув, значить угода відбулася.

- Ваше життєве кредо?

- Будь собою.

- Дружба для Вас - це...

- Люди, які можуть не тільки поспівчувати, коли в тебе горе, а й порадіти за твої успіхи.

- Домашніх тварин маєте?

- Є лабрадор Торра, купили коли дівчаткам виповнився рік. Він у нас як член сім’ї.

- Де відчуваєте себе максимально комфортно?

- У сім’ї.

- Життя треба прожити так, щоб...

- Було що згадати і розказати своїм дітям.

- Про що Ви мрієте?

- Мати спокійну старість, ходити по чистих дорогах, бачити своїх дітей та внуків, розуміти, що вони живуть краще ніж я. Хочеться по-доброму заздрити їхньому життю.

Теги: Віталій Завадський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.