Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Таблоїд

ШАНУВАЛЬНИКИ «ТИХОГО» ПОЛЮВАННЯ
Полювання без ризику для життя, але з традиційними, як для такого виду діяльності елементами - азартом, можливістю отримати здобич, побути один на один з природою, зрештою, мати гарний результат у вигляді кулінарного шедевру. Тихе полювання - це винятково збирання грибів.
Хоч, на перший погляд, і здається, що грибником може стати кожен, але, як виявляється, не таке вже й легке це заняття та не всім воно до душі. Потрібні витривалість, наполегливість, зрештою, терплячість і, головне, бажанння. Ті ж, хто у захваті від «тихого» полювання, сьогодні діляться враженнями з «Таблоїдом».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗА КЕРМОМ - БІЛЯВКИ
Почувши таку фразу, чоловіки, зазвичай, не приховуть глумливої посмішки, не забувачи при цьому закинути фразою на кшталт, жінка за кермом, наче мавпа з гранатою.
Сьогодні «Таблоїд» розвіє всі стереотипи та докаже, що жінка за кермом, та ще й білявка, не гірший за всіх водій, а в дечому навіть кращий.
«У чому кращий?» - не без іронії запитаєте ви. А давайте нехай про це скажуть самі білявки, відомі жінки нашого міста.
20 років водійського стажу має депутат міської ради Олена Чубайко. Першим автомобілем Олени Віталіївни був «Ford Orion», ніжно фіолетового кольору.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НЕ ПІДВЕДЕ, ВИСЛУХАЄ І ЗРОЗУМІЄ, ЯК НІХТО ІНШИЙ
Кажуть, немає вірнішого товариша, аніж чотирилапий. Зрештою, пройшовши вир різних життєвих ситуацій, розумієш: й справді, правду кажуть.
Домашній улюбленець ніколи тебе не підведе, завжди вислухає, зможе підняти настрій, навіть, коли тобі геть кепсько.
Чи не у кожному домі є якась живність. У когось живуть собаки чи коти, хтось полюбляє різноманітних гризунів - мишей, хом’яків, морських свинок, для когось немає більшого задовлення, аніж відволіктись від роботи на тріщання канарок чи барвистих папужок, а дехто отримує справжнісінький кайф та повне взаєморозуміння від мовчазних рибок.
Зрештою, домашні тваринки стать частинками нашого життя, повноцінними членами сім’ї. Моніторинг «вухо-лапо-хвостів» цього тижня проводив «Таблоїд». І ось хто потрапив у наш об’єктив!
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РАДОСТІ ВДВІЧІ БІЛЬШЕ
Новоспеченому начальнику департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури міської ради Олександру Бабчинському в цьому місяці фортуна вкотре посміхається. Мало того, що його призначили на керівну посаду, так ще й його родина поповнилась ще одним козаком.
Минулого тижня у Олександра Васильовича народився син Михайлик, ваго 4100 кг та зростом у 50 см.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

У КАРТИН БЛИЗНЮКІВ НЕМАЄ
За філіжанкою кави і неквапливою розмовою можна провести час у майстерні відомого українського художника-графіка Бориса Негоди. Майстерня причаїлася у одному з двориків вулиці Довгої. По сусідству з нею розташувались ще кілька творчих кабінетів відомих у місті художників.
У цьому дворику, за словами майстра, полюблять фотографуватись наречені. Обвитий виноградом і плющем, з нього відкриваються прекрасні краєвиди на каньйон Смотрича. А той, у свою чергу, прекрасний в будь-яку пору року. Вмощуйся зручніше - і милуйся, чи пиши, якщо маєш до того хист та натхнення.
Борис Михайлович із тих живописців, у яких ні секретів, ні каменю за пазухою. Хто б не прийшов, охоче ділиться знаннями та досвідом. Лишень встигай переймати.

Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

У СТИЛІ РЕТРО
Буває так, що речі, стаючи частинкою епохи, вбирають у себе чужі життя. Вони несуть в собі спомини, енергію, навіть, деколи здається, що і настрій. Чи не було у вас такого, коли, глянувши на якийсь предмет, умить перенеслися в дитинство, юність чи якийсь із періодів власного життя? Така собі своєрідна телепортація, без машини часу й спеціальних пристроїв.
Схоже переміщення у часі відбулася з нами, коли ми завітали у одну з кімнат у будинку міського голови Михайла Сімашкевича. Переступивши поріг, потрапили у справжнісіньке ретро. Ціле століття дивилося на нас різними очима з усіх полиць. Від побаченого перехоплювало подих.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВИШИВАНКОВІ «НЕДЕЛЬКИ»
Нещодавно директор КП «Міськтепловоденергія», депутат міської ради Валерій Гордійчук з’явився на сесійне засідання у вишиванці. Вийшло як у відомому кінофільмі «Службовий роман», коли його головна героїня заявила: «Так я буду выглядеть всегда!». Завжди чи ні, але директор комунального гіганта пообіцяв, що, принаймні, на роботу ходитиме у вишиванці. А щоб не носити одну й ту ж, або ж не прати її щоденно, Валерій Григорович придбав аж сім таких сорочок - по одній на кожен день тижня. Вийшли така собі чоловіча «неделька».
За словами депутата міськради, вишитий одяг нині модно одягати. Варто зауважити, що Валерій Гордійчук не байдужий не лише до українських, а й казахських традицій. У його колекції декілька головних уборів цього народу - тюбетейок.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«КАК ВЫ ЯХТУ НАЗОВЕТЕ, ТАК ОНА И ПОПЛЫВЕТ»
Так казав відомий герой дитячого мультика капітан Врунгель. А що ж робиться у наших не менш відомих селебретіс у цьому напрямку? Хто з публічних людей Кам’янеччини яким водним транспортом керує? Саме про це намагався дізнатися «Таблоїд».
Звичайно, з усіма відомими любителями відпочинку на воді поспілкуватися не вдалося. Хтось охоче йшов на контакт, хтось, почувши про тему розмови, намагався її уникнути або заперечити будь-яке відношенння до наявності водного транспорту, а за когось, можливо, й забули. Проте, незважаючи на все це, зауважимо, що на Кам’янеччині поціновувачів залізних водних коней більше ніж достатньо.
І це не дивно, зважаючи на масивну водну артерію Днрістер, уздовж берегів якого побудовано чимало готельно-туристичних комплексів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ІЗ ТИХ, ЩО З ДУШЕЮ
Називати депутата міської ради Андрія Гамалія пристрастним колекціонером не варто, він швидше із когорти колекціонерів «з душею». З тих, що про кожен експонат власної колекції готовий говорити годинами. Говорити натхненно, смакуючи деталі, пригадуючи подробиці з життя майстра, що виготовив шедевр. Одним словом, з Андрієм В’ячеславовичем за мистецтво тільки зачепись - так і підеш додому з розкритим від здивування ротом...
Директор ТОВ «БАРС», депутат міськради V та VI скликань Андрій Гамалій з дитинства, як і всі, захоплювався колекціонуванням. Звичайно, це були марки. Але, як зізнається Андрій В’ячеславович, серйозним захопленням це неможливо було назвати.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«ПРАВДА ПЕРЕМОЖЕ СИЛУ»
10-11 вересня в нашому місті кіностудія імені О.Довженка знімала новий повнометражний український дитячий художній фільм «Іван Сила».
Ця кінострічка знімається за мотивами книги Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили».
- Мене найбільше вразило життя українського циркового силача Івана Фірцака (у фільмі Іван Сила), якого було визнано найсильнішою людиною планети. Будучи у фаворі й на піку слави за кордоном, він кидає все й повертається у рідне село, на Закарпаття, - каже генеральний продюсер фільму Володимир Філіппов.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

А ВОНИ ДО ЗИМИ ГОТОВІ
Кажуть, не чоловіча справа робити консервацію на зиму. Із таким стереотипом цілковито не погоджуються деякі відомі представники сильної половини людства Кам’янеччини. Так, головний лікар міської лікарні, депутат міськради Дмитро Васильянов уже наконсервував на зиму огірки. Рецептів цієї смакоти у Дмитра Сергійовича хоч відбавляй. Він із задоволенням поділився з нашими читачами кількома з них.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЛЕЛЕКА ПРИНІС МИХАЙЛИКА
6 вересня козацького роду у родині Мастикашів прибавилося: вранці дружина Андрія Ігоревича Ірина народила хлопчика. Михайлик, так назвали малюка щасливі батьки, з’явився на світ справжнім богатирем - 4150 кг та 53 см зросту.
Це вже друга дитина у Андрія та Ірини. Старший син, Дмитро, вже школяр.
На появу другої дитини очікували з нетерпінням. Газета «КлюЧ» вітає родину Мастикашів з поповненням та бажає всього найкращого.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

 У МІСЬКОГО ГОЛОВИ, ЯК У ЗВИЧАЙНИХ ЛЮДЕЙ
«А ти знаєш, ким працює мій дідусь?» - допитливі дитячі оченята свердлять мене поглядом, ще одні - тримають під пильним прицілом. Я то, звичайно, знаю, але чомусь хочеться почути цю відповідь від дітей, тож прикидаюся незнайкою, відповідаючи: «Ні, не знаю!»
«А ким він працює?» - перехоплюю ініціативу і йду у контрнаступ. «Міською головою!», - випалює хлопчина і я про всяк випадок роблю круглі очі, ніби вперше чую таку інформацію.
Малюки тішаться з мого невігластва і просто-таки засипають усіма можливими й неможливими запитаннями.
Ви, шановні читачі, вже звичайно здогадалися, що сьогодні ми у гостях у міського голови. Мешкає родина Сімашкевичів у с.Довжок, у приватному будинку.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВІДХОДИМО ВІД ТРАДИЦІЙНОЇ КАРТОПЛІ, ПОВЕРТАЄМОСЬ ДО ВИШИВАНКИ
21-річчя Дня незалежності країни у Кам’янці пройшло за усіма традиціями - з відкриттям Дошки пошани, покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, піснями та танцями на площі біля Ратуші.
Нарешті ми потроху почали звикати до свята власної країни. І якщо раніше ходити у вишитій сорочці було соромно, і на цей крок зважувалися хіба що патріотично налаштовані українці, то з кожним роком мода на вишивку лише зростає.
24 серпня біля міського Будинку культури зібрався чималий натовп, аби пройтися святковою ходою до будинку магістрату в Старому місті, де й зустріти свято.
Майже всі у вишиванках. У когось - новомодне гаптування, у когось - сорочка, що передавалась з покоління в покоління. Дітки - у національних костюмах. До речі, для них організатори свята влаштували ігри, аби малеча не занудьгувала, поки поприходять дорослі.
Того дня у вишиванках були практично всі перші особи міста. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ПОЧАЄВІ
Голова райдержадміністрації Михайло Желізник уже не вперше свій День народження проводить у святому місці. Разом з друзями він їздить до Почаєва. Саме в Почаївській лаврі Михайло Дмитрович дякує Богу за своє народження.
Цього року компанію голові райдержадміністрації склали кум, у якого теж День народження, та похресник.
Повернувшись додому Михайло Желізник провів у дорогу паломників, які на Спаса вирушають ходою до Почаєва. Так би мовити, передав естафету.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 526 — 540 з 599
Початок | Поперед. | 34 35 36 37 38 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ
ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ Нещодавній виступ у Верховній Раді переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паула Пшенічки зібрав шквал коментарів і обговорень у інтернет-мережі. Присутні аплодували звичайному шкільному вчителю стоячи. Як так сталося? Що такого сказав учитель, викликавши своєю промовою загальне захоплення?
Ось уривок із його монологу: «Ніколи не думав, що таке станеться в моєму житті. 25 років я подорожую з нашими дітьми по різних форумах, знайомий з колегами з 30 країн світу. Проблеми освіти скрізь...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.