Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Таблоїд

А «МОРЖІ» ВЖЕ КУПАЮТЬСЯ
І поки хтось думає, що на вулиці холодрига й з під теплої ковдри краще носа не висовувати, знаходяться такі, яким зима не лише в радість, а й величезне задоволення для душі й тіла.
Нещодавно у фотооб’єктив «Таблоїда» потрапив начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВСУ в Хмельницькій області полковник міліції Петро Мосендз. Як зізнався правоохоронець, моржуванням займається залюбки. Це гартує характер та дає заряд бадьорості на весь день.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВІТАЛИ ПО-ЯПОНСЬКИ, ВЕСЕЛИЛИСЬ ПО-УКРАЇНСЬКИ
Кам’янець став єдиним містом, яке запросили на урочистості з нагоди Дня народження імператора Японії. Урочистий прийом, організований Посольством Японії в Україні з нагоди уродин імператора Японії Акіхіто, відбувся в одному з готелів столиці 5 грудня. Серед запрошених гостей був і наш міський голова Михайло Сімашкевич.
Як зізнався Михайло Євстафійович, перед тим, як поїхати на День народження, він начитався про правила етикету та культурні традиції країни Сонця, що сходить.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПЕРШИЙ РАЗ У... ВЕРХОВНУ РАДУ
12 грудня прийняв присягу та отримав посвідчення народного депутат Володимир Мельниченко. На п’ять років Володимир Володимирович зайняв крісло у Верховній Раді. Хоч він брав участь у виборчих перегонах, як самовисуванець, проте наразі вступив у фракцію Партію регіонів. Такий крок Володимир Мельниченко пояснив тим, що, перебуваючи в більшості, матиме змогу лобіювати вирішення життєво-важливих проблем для Кам’янця.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗАМЕЛО, ЗАМЕЛО: І МІСТО, І СЕЛО...
Вікендовий снігопад наробив добрячого переполоху на Кам’янеччині. Поки з неба впродовж дня сипався сніг, комунальники працювали не покладаючи рук. Хоч чистили, та невдоволених відгуків на власну адресу ще наслухаються... Що поробиш, такий вже в нас народ буркотливий.
Немає, щоб самим поборотися з снігопадом, усі чекають що це зробить хтось. А чому ж, наприклад, в селах не чекають? Гарний газда взимку вийде зранку з будинку й, у першу чергу, розчистить сніг на власному подвір’ї. Якби так було й у місті, оце би була краса!
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПЕРШУ КРАСУНЮ ПРИКРАСИЛИ
Зима повноправно вступила у свої права. Замела снігом вулиці, нагнала холоду. Разом з її приходом розпочався новорічний відлік, а з ним і святковий настрій. Особливо спритні кам’янчани вже приступили до встановлення та прикрашання новорічних красунь. Серед піонерів ми запримітили шеф-кухаря ресторану «Пуаро» Олександра Печерицю. Цього року ялинку пан Олександр прикрашав на роботі у «Гала-готелі». Вона вийшла класичною, адже тут планують відсвяткувати новорічну ніч у стилі «Диско-80-ті».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

... І БАТЬКО - ДЛЯ ОДНОГО
А минулого тижня ще одну собаку врятував альпініст та активіст міста Володимир Мотильов. Мешканці Старого міста побачили собаку, який застряг над прірвою в каньйоні Смотрича. Спуститися до чотирилапого не було можливості, тож люди викликали рятувальників. Працівники МНС, які прибули на місце події, і так, і сяк намагалися дістатися до собаки, та схил був занадто крутий.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ХРЕЩЕНА МАМА ДЛЯ ТРЬОХ...
Хрещеною мамою трьох песенят стала нещодавно прес-секретар міського голови Яна Мельничук. Безумовно, трохи перебільшуємо, адже повноцінного обряду ніхто не проводив, але вчинок Яни заслуговує на повагу.
Більше місяця тому прес-секретар, як завжди, поспішала на роботу. Біля смітєвих баків, на вул.Данила Галицького, почула якесь шкряботіння, що лунало з великої коробки біля одного із баків. Як усі допитливі жінки, підійшла, аби подивитись, кому належать такі дивні звуки.

Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

100 РОКІВ - З РОЗМАХОМ
Усі ми добре пам’ятаємо дитячий вислів: «Без води і ні туди, і ні сюди». Саме його раз за разом повторювали 30 листопада працівники КП «Міськтепловоденергія». Запитаєте, чому? Та тому що саме цього дня усі дружньо відзначали 100-річчя водоканалу.
100 років тому в оселі міста в централізованому порядку прийшла вода. З 1912 року розпочалося будівництво насосних станцій, а слідом за ним - прокладання мереж централізованого водопостачання та водовідведення.
У п’ятницю, 30 листопада, міський Будинок культури заледве вмістив усіх - винуватців торжества та гостей, які приїхали привітати перших із цим днем.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

АТИ-БАТИ, ЙШЛИ СОЛДАТИ...
Запитай будь-якого військового - колишнього чи діючого - що для нього армія, і у відповідь почуєш: «Все!». Армія, й справді, для багатьох стала всім - роботою, домівкою, покликанням, зрештою, невід’ємною частиною життя.
Служба у Збройних силах для багатьох чоловіків стала життєвим орієнтиром, за яким, як за компасом, вони торували власну долю.
Сьогодні Україна позиціонує себе на світовій арені, як мирна держава. Тож цілком закономірним стає процес скорочення кількості військовослужбовців у державі. Потрапив під ці зміни й Кам’янець. Із колишнього міста військових, нині за цією ознакою він перетворився не те що у провінцію - радше хутір. Важко сказати, що буде років черед 10. Можливо, Кам’янець-Подільський назавжди зникне з військової мапи країни - хтозна.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПРИДБАЛИ КУЛЮ. БІЛО-БЛАКИТНУ...
У небі над Кам’янцем з’явилася нова куля. Її взяла на випробовування у німецьких повітроплавців кам’янецька ГО «Центр повітроплавання «Триглав». Куля біло-блакитного кольору вже не вперше літає над містом. У ній встигли прокататися чимало людей. Схоже, повітроплавці обновкою задоволені, навіть незважаючи на колір аеростату.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ПОЇХАТИ НА КУБУ, ПОКИ ЖИВИЙ ФІДЕЛЬ
Саме це у найближчих планах колишнього молодого дипломата, а нині заступника голови РДА Віталія Дубицького. Нещодавно Віталій В’ячеславович повернувся з Мексики. Враженнями від поїздки він поділився із «Таблоїдом».
- Як для мексиканців, то все там дуже дешево, а от для туристів, навпаки, дорого, - каже Віталій Дубицький. - Але ці два поняття відносні. Мексиканець, наприклад, може поїсти за 50 центів, а от туристу за такий же обід треба викласти з кишені 5 доларів. Така от своєрідна країна контрастів. У Мексиці морепродукти, в порівнянні з нашими цінами, можна купити практично за копійки.
Серед пам’яток культури та архітектури найбільше запам’яталася піраміда Кукулькана - храмова споруда на півострові Юкатан в Мексиці.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У «ВЕРСАЛІ»
А на початку тижня Михайло Євстафійович відзначив свій 51-ий День народження. Гостей у ресторані «Версаль» зібралася сила-силенна. Привітати міського голову приїхали обласний очільник Василь Ядуха, колишні колеги - правоохоронці та податківці. Був і народний обранець Володимир Мельниченко. Також привітати Михайла Євстафійовича приїхали всі керівники служб, установ, організацій міста. Були близькі та друзі.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЧИ БУДЕ У СІМАШКЕВИЧА П’ЄДЕСТАЛ?
Жодних жартів! Міському голові Кам’янця-Подільського Михайлу Сімашкевичу пророкують, що вже навесні наступного року він має всі шанси потрапити на п’єдестал. Річ у тім, що Михайло Євстафійович потрапив у список претендентів на вручення загальнонаціональної премії «Людина року-2012». Генеральна дирекція програми «Людина року» почала оголошувати поточні результати експертного опитування за 2012 рік у більшості номінацій.
Нині серед лідерів рейтингу в національних номінаціях цієї програми уже стали відомі деякі претенденти на здобуття щорічної премії «Людина року - 2012». Нагадаємо, премія вручається за високі професійні та громадські досягнення.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ОДІОЗНИЙ КОЛЕКЦІОНЕР ІЗ ПІВСТОЛІТНІМ СТАЖЕМ
Чого гріха таїти, завжди захоплювалася колекціонерами, їхнім вмінням вишукувати, вичитувати, розвідувати, і, зрештою, знаходити новий екземпляр, рідкісний експонат, який милуватиме око і грітиме душу.
Пристрасть, з якою вони поповнюють колекцію, більше подібна до маніакальної. Та й дивакуватості колекціонерам не бракує: погодьтеся, не кожен буде здувати пилинки з якоїсь коробки чи склянки, листівки чи монетки. А колекціонер це робитиме залюбки.
Напевне, немає таких людей, які б не чули прізвище цієї неординарної, я би навіть сказала одіозної особистості - Анатолія Прияна.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

А ТИ ЗРОБИВ РАНКОВУ ЗАРЯДКУ?!
Численні поділи людей за різними типами характеру, як от холерик, сангвінік, флегматик, меланхолік, чи знаками зодіаку дають можливість, як нібито нам здається, їх охарактеризувати, наперед скласти портрет співрозмовника. Певний час такої думки притримувалася і я, особливо під час здобуття ще однієї освіти - практичного психолога. А в психології цих «типів», як-то кажуть, хоч греблю гати.
Та життя довело, що людей все ж не варто ділити. Розчаруватися зможеш будь-коли, не залежно від типажу особистості чи подій, написаних у її гороскопі.
А от на скільки людина себе любить та дбає про власний розвиток та самовдосконалення, то на цей пункт варто звернути особливу увагу. А найбільше на те, як вона дбає про власне здоров’я.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 511 — 525 з 599
Початок | Поперед. | 33 34 35 36 37 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!


 

ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ
ДЕРЖАВУ БУДУЮТЬ ЗІ ШКОЛИ Нещодавній виступ у Верховній Раді переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 Паула Пшенічки зібрав шквал коментарів і обговорень у інтернет-мережі. Присутні аплодували звичайному шкільному вчителю стоячи. Як так сталося? Що такого сказав учитель, викликавши своєю промовою загальне захоплення?
Ось уривок із його монологу: «Ніколи не думав, що таке станеться в моєму житті. 25 років я подорожую з нашими дітьми по різних форумах, знайомий з колегами з 30 країн світу. Проблеми освіти скрізь...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.