Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Таблоїд

ВИШИВАНКОВІ «НЕДЕЛЬКИ»
Нещодавно директор КП «Міськтепловоденергія», депутат міської ради Валерій Гордійчук з’явився на сесійне засідання у вишиванці. Вийшло як у відомому кінофільмі «Службовий роман», коли його головна героїня заявила: «Так я буду выглядеть всегда!». Завжди чи ні, але директор комунального гіганта пообіцяв, що, принаймні, на роботу ходитиме у вишиванці. А щоб не носити одну й ту ж, або ж не прати її щоденно, Валерій Григорович придбав аж сім таких сорочок - по одній на кожен день тижня. Вийшли така собі чоловіча «неделька».
За словами депутата міськради, вишитий одяг нині модно одягати. Варто зауважити, що Валерій Гордійчук не байдужий не лише до українських, а й казахських традицій. У його колекції декілька головних уборів цього народу - тюбетейок.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«КАК ВЫ ЯХТУ НАЗОВЕТЕ, ТАК ОНА И ПОПЛЫВЕТ»
Так казав відомий герой дитячого мультика капітан Врунгель. А що ж робиться у наших не менш відомих селебретіс у цьому напрямку? Хто з публічних людей Кам’янеччини яким водним транспортом керує? Саме про це намагався дізнатися «Таблоїд».
Звичайно, з усіма відомими любителями відпочинку на воді поспілкуватися не вдалося. Хтось охоче йшов на контакт, хтось, почувши про тему розмови, намагався її уникнути або заперечити будь-яке відношенння до наявності водного транспорту, а за когось, можливо, й забули. Проте, незважаючи на все це, зауважимо, що на Кам’янеччині поціновувачів залізних водних коней більше ніж достатньо.
І це не дивно, зважаючи на масивну водну артерію Днрістер, уздовж берегів якого побудовано чимало готельно-туристичних комплексів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ІЗ ТИХ, ЩО З ДУШЕЮ
Називати депутата міської ради Андрія Гамалія пристрастним колекціонером не варто, він швидше із когорти колекціонерів «з душею». З тих, що про кожен експонат власної колекції готовий говорити годинами. Говорити натхненно, смакуючи деталі, пригадуючи подробиці з життя майстра, що виготовив шедевр. Одним словом, з Андрієм В’ячеславовичем за мистецтво тільки зачепись - так і підеш додому з розкритим від здивування ротом...
Директор ТОВ «БАРС», депутат міськради V та VI скликань Андрій Гамалій з дитинства, як і всі, захоплювався колекціонуванням. Звичайно, це були марки. Але, як зізнається Андрій В’ячеславович, серйозним захопленням це неможливо було назвати.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«ПРАВДА ПЕРЕМОЖЕ СИЛУ»
10-11 вересня в нашому місті кіностудія імені О.Довженка знімала новий повнометражний український дитячий художній фільм «Іван Сила».
Ця кінострічка знімається за мотивами книги Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили».
- Мене найбільше вразило життя українського циркового силача Івана Фірцака (у фільмі Іван Сила), якого було визнано найсильнішою людиною планети. Будучи у фаворі й на піку слави за кордоном, він кидає все й повертається у рідне село, на Закарпаття, - каже генеральний продюсер фільму Володимир Філіппов.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

А ВОНИ ДО ЗИМИ ГОТОВІ
Кажуть, не чоловіча справа робити консервацію на зиму. Із таким стереотипом цілковито не погоджуються деякі відомі представники сильної половини людства Кам’янеччини. Так, головний лікар міської лікарні, депутат міськради Дмитро Васильянов уже наконсервував на зиму огірки. Рецептів цієї смакоти у Дмитра Сергійовича хоч відбавляй. Він із задоволенням поділився з нашими читачами кількома з них.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЛЕЛЕКА ПРИНІС МИХАЙЛИКА
6 вересня козацького роду у родині Мастикашів прибавилося: вранці дружина Андрія Ігоревича Ірина народила хлопчика. Михайлик, так назвали малюка щасливі батьки, з’явився на світ справжнім богатирем - 4150 кг та 53 см зросту.
Це вже друга дитина у Андрія та Ірини. Старший син, Дмитро, вже школяр.
На появу другої дитини очікували з нетерпінням. Газета «КлюЧ» вітає родину Мастикашів з поповненням та бажає всього найкращого.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

 У МІСЬКОГО ГОЛОВИ, ЯК У ЗВИЧАЙНИХ ЛЮДЕЙ
«А ти знаєш, ким працює мій дідусь?» - допитливі дитячі оченята свердлять мене поглядом, ще одні - тримають під пильним прицілом. Я то, звичайно, знаю, але чомусь хочеться почути цю відповідь від дітей, тож прикидаюся незнайкою, відповідаючи: «Ні, не знаю!»
«А ким він працює?» - перехоплюю ініціативу і йду у контрнаступ. «Міською головою!», - випалює хлопчина і я про всяк випадок роблю круглі очі, ніби вперше чую таку інформацію.
Малюки тішаться з мого невігластва і просто-таки засипають усіма можливими й неможливими запитаннями.
Ви, шановні читачі, вже звичайно здогадалися, що сьогодні ми у гостях у міського голови. Мешкає родина Сімашкевичів у с.Довжок, у приватному будинку.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВІДХОДИМО ВІД ТРАДИЦІЙНОЇ КАРТОПЛІ, ПОВЕРТАЄМОСЬ ДО ВИШИВАНКИ
21-річчя Дня незалежності країни у Кам’янці пройшло за усіма традиціями - з відкриттям Дошки пошани, покладанням квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку, піснями та танцями на площі біля Ратуші.
Нарешті ми потроху почали звикати до свята власної країни. І якщо раніше ходити у вишитій сорочці було соромно, і на цей крок зважувалися хіба що патріотично налаштовані українці, то з кожним роком мода на вишивку лише зростає.
24 серпня біля міського Будинку культури зібрався чималий натовп, аби пройтися святковою ходою до будинку магістрату в Старому місті, де й зустріти свято.
Майже всі у вишиванках. У когось - новомодне гаптування, у когось - сорочка, що передавалась з покоління в покоління. Дітки - у національних костюмах. До речі, для них організатори свята влаштували ігри, аби малеча не занудьгувала, поки поприходять дорослі.
Того дня у вишиванках були практично всі перші особи міста. 
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ПОЧАЄВІ
Голова райдержадміністрації Михайло Желізник уже не вперше свій День народження проводить у святому місці. Разом з друзями він їздить до Почаєва. Саме в Почаївській лаврі Михайло Дмитрович дякує Богу за своє народження.
Цього року компанію голові райдержадміністрації склали кум, у якого теж День народження, та похресник.
Повернувшись додому Михайло Желізник провів у дорогу паломників, які на Спаса вирушають ходою до Почаєва. Так би мовити, передав естафету.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

МЕДОМ ПОМАЩЕНО
Минулої неділі, 19 серпня, пасічники відзначали професійне свято. Разом з ними святкували і бджолярі-любителі, яких виявляється набагато більше. Є їх чимало і серед публічних осіб Кам’янеччини.
Понад 40 років у бджолярстві голова райради Іван Романчук! «Підсадили» на цю справу Івана Михайловича батько Михайло Іванович та сусід Василь. Сьогодні без бджіл він не уявляє свого життя. Каже, що бджолине дзижчання заспокоює. Приблизно із середини зими з’являється легка туга за бджолами і їх... укусами. Так, саме укусами. На думку Івана Михайловича, вони мають певні цілющі властивості. Наприклад, районний очільник з роду-віку не знає, що таке біль у суглобах.

Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВЕДЕРНІКОВ ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД ЧАЮВАННЯ З МЕРОМ
Не так давно відомий підприємець міста, депутат обласної ради Сергій Ведерніков жартома сказав, що боїться ходити до міського голови на чай.
Річ у тім, що одного разу після такого чаювання Михайло Сімашкевич попросив у відомого бізнесмена-мецената 6 тисяч грн на ремонт фасаду дитячої бібліотеки. Наступного разу за чашкою чаю виникло ще одне прохання. Сергій Леонідович позбувся вже 10 тисяч грн, які пішли на фарбу для оновлення автобусних зупинок по місту.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

У САДИБІ ЦУГЛЕВИЧІВ ЗАВЖДИ РАДІ ГОСТЯМ
Маленьке, миленьке цуценя вибігло нам назустріч, коли ми тільки переступили межі обійстя. Воно обнюхало нас, покрутило своїм хвостиком і побігло до господарів.
- Бачите, він вас прийняв, - привіталася з нами господиня садиби, завідувачка жіночої консультації міської лікарні Дзвенислава Цуглевич. - Це Барбос №2 - наш єдиний охоронець і захисник.
- ?..
- Справа у тому, що нещодавно у нас вкрали першого Барбоса. Онучка Яся його дуже любила. Ми спочатку хотіли купити дитині якогось іншого собаку, але Яся просила лише Барбоса. Довелося чекати, поки мати вкраденого цуценяти знову ощениться. Трапилося диво - вона народила майже копію нашого Барбоса. Коли ми принесли щенятко додому, онучка кинулося до нього, обійняла і пролепетала: «Мій Барбосик повернувся!».
Автор:  Руслана МЕЛЬНИК

ДЛЯ ЩАСТЯ ТРЕБА ЗОВСІМ МАЛО
Завтра депутат міської ради Андрій Масикаш відзначатиме напівювілей. На його 35-річчя у заміському будиночку на березі Дністра зберуться рідні та близькі люди. Сам Андрій Ігоревич - зізнається, що можливо й не святкував День народження, але, як відзначає його знайомий, святкувати варто поки є нагода.
- Тож на вихідні відмічатиму День народження у родинному колі, а в понеділок у «Ксенії» буде невеличкий фуршет для колег, товаришів, друзів, - каже іменинник.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

КРАЩЕ В КАПЕЛЮШКУ, АНІЖ ОГОЛЕНОЮ
Щотижня бажає нам здоров’я та гарного настрою ведуча місцевої програми «Здоров’я Вам бажаємо...»,  головний лікар міської дитячої поліклініки, депутат міської ради Тетяна Очеретенко. Тетяну Юхимівну без перебільшення можна назвати екстравагантною жінкою. Вона вміє зі смаком одягтися, знає в цьому толк, а ще має чудову колекцію капелюшків.
Звідки такий потяг до головних уборів, намагався з’ясувати «Таблоїд».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

У МІСТІ – ЙОРК-ТУСІВКА
Нова секта у хорошому розумінні цього слова з’явилася у нашому місті. Поціновувачі елітної породи собак – йоркширських тер’єрів – зібралися всі разом для спілкування і гарного проведення часу. Зініціювали таку гламурну зустріч Валерія Ткаченко та Яна Подоляк. Про Валерію, до речі, ми уже писали: під час фестивалю «Весільна фортеця» ця дівчина стала найоригінальнішою нареченою. Вона з’явилася на байку разом з однією із своїх тер’єрчиків, яку теж одягла у весільну сукенку.

Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА


Статті 511 — 525 з 578
Початок | Поперед. | 33 34 35 36 37 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції


 

ВБИЙТЕ КІЛЬКА ЗАЙЦІВ
ВБИЙТЕ КІЛЬКА ЗАЙЦІВ Вже колись у нашому місті був бум на крадіжку номерних знаків з автівок, які були залишені в дворах. Причиною стало те, що їх потрібно було загнати на приватні стоянки, які щойно побудували. Тепер вже новий виток, мабуть, вижене з дворів автівки, які заполонили їх вщент, навіть ставлять на дитячих і спортивних майданчиках, на зеленій зоні тощо...
Днями зателефонував наш читач і поскаржився, що з його під’їзду вийти неможливо, бо вихід блоковано «крутими тачками», а вранці, коли їх заводять, то...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.