Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Таблоїд

ПОЇХАТИ НА КУБУ, ПОКИ ЖИВИЙ ФІДЕЛЬ
Саме це у найближчих планах колишнього молодого дипломата, а нині заступника голови РДА Віталія Дубицького. Нещодавно Віталій В’ячеславович повернувся з Мексики. Враженнями від поїздки він поділився із «Таблоїдом».
- Як для мексиканців, то все там дуже дешево, а от для туристів, навпаки, дорого, - каже Віталій Дубицький. - Але ці два поняття відносні. Мексиканець, наприклад, може поїсти за 50 центів, а от туристу за такий же обід треба викласти з кишені 5 доларів. Така от своєрідна країна контрастів. У Мексиці морепродукти, в порівнянні з нашими цінами, можна купити практично за копійки.
Серед пам’яток культури та архітектури найбільше запам’яталася піраміда Кукулькана - храмова споруда на півострові Юкатан в Мексиці.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У «ВЕРСАЛІ»
А на початку тижня Михайло Євстафійович відзначив свій 51-ий День народження. Гостей у ресторані «Версаль» зібралася сила-силенна. Привітати міського голову приїхали обласний очільник Василь Ядуха, колишні колеги - правоохоронці та податківці. Був і народний обранець Володимир Мельниченко. Також привітати Михайла Євстафійовича приїхали всі керівники служб, установ, організацій міста. Були близькі та друзі.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЧИ БУДЕ У СІМАШКЕВИЧА П’ЄДЕСТАЛ?
Жодних жартів! Міському голові Кам’янця-Подільського Михайлу Сімашкевичу пророкують, що вже навесні наступного року він має всі шанси потрапити на п’єдестал. Річ у тім, що Михайло Євстафійович потрапив у список претендентів на вручення загальнонаціональної премії «Людина року-2012». Генеральна дирекція програми «Людина року» почала оголошувати поточні результати експертного опитування за 2012 рік у більшості номінацій.
Нині серед лідерів рейтингу в національних номінаціях цієї програми уже стали відомі деякі претенденти на здобуття щорічної премії «Людина року - 2012». Нагадаємо, премія вручається за високі професійні та громадські досягнення.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ОДІОЗНИЙ КОЛЕКЦІОНЕР ІЗ ПІВСТОЛІТНІМ СТАЖЕМ
Чого гріха таїти, завжди захоплювалася колекціонерами, їхнім вмінням вишукувати, вичитувати, розвідувати, і, зрештою, знаходити новий екземпляр, рідкісний експонат, який милуватиме око і грітиме душу.
Пристрасть, з якою вони поповнюють колекцію, більше подібна до маніакальної. Та й дивакуватості колекціонерам не бракує: погодьтеся, не кожен буде здувати пилинки з якоїсь коробки чи склянки, листівки чи монетки. А колекціонер це робитиме залюбки.
Напевне, немає таких людей, які б не чули прізвище цієї неординарної, я би навіть сказала одіозної особистості - Анатолія Прияна.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

А ТИ ЗРОБИВ РАНКОВУ ЗАРЯДКУ?!
Численні поділи людей за різними типами характеру, як от холерик, сангвінік, флегматик, меланхолік, чи знаками зодіаку дають можливість, як нібито нам здається, їх охарактеризувати, наперед скласти портрет співрозмовника. Певний час такої думки притримувалася і я, особливо під час здобуття ще однієї освіти - практичного психолога. А в психології цих «типів», як-то кажуть, хоч греблю гати.
Та життя довело, що людей все ж не варто ділити. Розчаруватися зможеш будь-коли, не залежно від типажу особистості чи подій, написаних у її гороскопі.
А от на скільки людина себе любить та дбає про власний розвиток та самовдосконалення, то на цей пункт варто звернути особливу увагу. А найбільше на те, як вона дбає про власне здоров’я.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ШАНУВАЛЬНИКИ «ТИХОГО» ПОЛЮВАННЯ
Полювання без ризику для життя, але з традиційними, як для такого виду діяльності елементами - азартом, можливістю отримати здобич, побути один на один з природою, зрештою, мати гарний результат у вигляді кулінарного шедевру. Тихе полювання - це винятково збирання грибів.
Хоч, на перший погляд, і здається, що грибником може стати кожен, але, як виявляється, не таке вже й легке це заняття та не всім воно до душі. Потрібні витривалість, наполегливість, зрештою, терплячість і, головне, бажанння. Ті ж, хто у захваті від «тихого» полювання, сьогодні діляться враженнями з «Таблоїдом».
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ЗА КЕРМОМ - БІЛЯВКИ
Почувши таку фразу, чоловіки, зазвичай, не приховуть глумливої посмішки, не забувачи при цьому закинути фразою на кшталт, жінка за кермом, наче мавпа з гранатою.
Сьогодні «Таблоїд» розвіє всі стереотипи та докаже, що жінка за кермом, та ще й білявка, не гірший за всіх водій, а в дечому навіть кращий.
«У чому кращий?» - не без іронії запитаєте ви. А давайте нехай про це скажуть самі білявки, відомі жінки нашого міста.
20 років водійського стажу має депутат міської ради Олена Чубайко. Першим автомобілем Олени Віталіївни був «Ford Orion», ніжно фіолетового кольору.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

НЕ ПІДВЕДЕ, ВИСЛУХАЄ І ЗРОЗУМІЄ, ЯК НІХТО ІНШИЙ
Кажуть, немає вірнішого товариша, аніж чотирилапий. Зрештою, пройшовши вир різних життєвих ситуацій, розумієш: й справді, правду кажуть.
Домашній улюбленець ніколи тебе не підведе, завжди вислухає, зможе підняти настрій, навіть, коли тобі геть кепсько.
Чи не у кожному домі є якась живність. У когось живуть собаки чи коти, хтось полюбляє різноманітних гризунів - мишей, хом’яків, морських свинок, для когось немає більшого задовлення, аніж відволіктись від роботи на тріщання канарок чи барвистих папужок, а дехто отримує справжнісінький кайф та повне взаєморозуміння від мовчазних рибок.
Зрештою, домашні тваринки стать частинками нашого життя, повноцінними членами сім’ї. Моніторинг «вухо-лапо-хвостів» цього тижня проводив «Таблоїд». І ось хто потрапив у наш об’єктив!
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

РАДОСТІ ВДВІЧІ БІЛЬШЕ
Новоспеченому начальнику департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури міської ради Олександру Бабчинському в цьому місяці фортуна вкотре посміхається. Мало того, що його призначили на керівну посаду, так ще й його родина поповнилась ще одним козаком.
Минулого тижня у Олександра Васильовича народився син Михайлик, ваго 4100 кг та зростом у 50 см.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

У КАРТИН БЛИЗНЮКІВ НЕМАЄ
За філіжанкою кави і неквапливою розмовою можна провести час у майстерні відомого українського художника-графіка Бориса Негоди. Майстерня причаїлася у одному з двориків вулиці Довгої. По сусідству з нею розташувались ще кілька творчих кабінетів відомих у місті художників.
У цьому дворику, за словами майстра, полюблять фотографуватись наречені. Обвитий виноградом і плющем, з нього відкриваються прекрасні краєвиди на каньйон Смотрича. А той, у свою чергу, прекрасний в будь-яку пору року. Вмощуйся зручніше - і милуйся, чи пиши, якщо маєш до того хист та натхнення.
Борис Михайлович із тих живописців, у яких ні секретів, ні каменю за пазухою. Хто б не прийшов, охоче ділиться знаннями та досвідом. Лишень встигай переймати.

Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

У СТИЛІ РЕТРО
Буває так, що речі, стаючи частинкою епохи, вбирають у себе чужі життя. Вони несуть в собі спомини, енергію, навіть, деколи здається, що і настрій. Чи не було у вас такого, коли, глянувши на якийсь предмет, умить перенеслися в дитинство, юність чи якийсь із періодів власного життя? Така собі своєрідна телепортація, без машини часу й спеціальних пристроїв.
Схоже переміщення у часі відбулася з нами, коли ми завітали у одну з кімнат у будинку міського голови Михайла Сімашкевича. Переступивши поріг, потрапили у справжнісіньке ретро. Ціле століття дивилося на нас різними очима з усіх полиць. Від побаченого перехоплювало подих.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ВИШИВАНКОВІ «НЕДЕЛЬКИ»
Нещодавно директор КП «Міськтепловоденергія», депутат міської ради Валерій Гордійчук з’явився на сесійне засідання у вишиванці. Вийшло як у відомому кінофільмі «Службовий роман», коли його головна героїня заявила: «Так я буду выглядеть всегда!». Завжди чи ні, але директор комунального гіганта пообіцяв, що, принаймні, на роботу ходитиме у вишиванці. А щоб не носити одну й ту ж, або ж не прати її щоденно, Валерій Григорович придбав аж сім таких сорочок - по одній на кожен день тижня. Вийшли така собі чоловіча «неделька».
За словами депутата міськради, вишитий одяг нині модно одягати. Варто зауважити, що Валерій Гордійчук не байдужий не лише до українських, а й казахських традицій. У його колекції декілька головних уборів цього народу - тюбетейок.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«КАК ВЫ ЯХТУ НАЗОВЕТЕ, ТАК ОНА И ПОПЛЫВЕТ»
Так казав відомий герой дитячого мультика капітан Врунгель. А що ж робиться у наших не менш відомих селебретіс у цьому напрямку? Хто з публічних людей Кам’янеччини яким водним транспортом керує? Саме про це намагався дізнатися «Таблоїд».
Звичайно, з усіма відомими любителями відпочинку на воді поспілкуватися не вдалося. Хтось охоче йшов на контакт, хтось, почувши про тему розмови, намагався її уникнути або заперечити будь-яке відношенння до наявності водного транспорту, а за когось, можливо, й забули. Проте, незважаючи на все це, зауважимо, що на Кам’янеччині поціновувачів залізних водних коней більше ніж достатньо.
І це не дивно, зважаючи на масивну водну артерію Днрістер, уздовж берегів якого побудовано чимало готельно-туристичних комплексів.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ІЗ ТИХ, ЩО З ДУШЕЮ
Називати депутата міської ради Андрія Гамалія пристрастним колекціонером не варто, він швидше із когорти колекціонерів «з душею». З тих, що про кожен експонат власної колекції готовий говорити годинами. Говорити натхненно, смакуючи деталі, пригадуючи подробиці з життя майстра, що виготовив шедевр. Одним словом, з Андрієм В’ячеславовичем за мистецтво тільки зачепись - так і підеш додому з розкритим від здивування ротом...
Директор ТОВ «БАРС», депутат міськради V та VI скликань Андрій Гамалій з дитинства, як і всі, захоплювався колекціонуванням. Звичайно, це були марки. Але, як зізнається Андрій В’ячеславович, серйозним захопленням це неможливо було назвати.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

«ПРАВДА ПЕРЕМОЖЕ СИЛУ»
10-11 вересня в нашому місті кіностудія імені О.Довженка знімала новий повнометражний український дитячий художній фільм «Іван Сила».
Ця кінострічка знімається за мотивами книги Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили».
- Мене найбільше вразило життя українського циркового силача Івана Фірцака (у фільмі Іван Сила), якого було визнано найсильнішою людиною планети. Будучи у фаворі й на піку слави за кордоном, він кидає все й повертається у рідне село, на Закарпаття, - каже генеральний продюсер фільму Володимир Філіппов.
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА


Статті 496 — 510 з 574
Початок | Поперед. | 32 33 34 35 36 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ПАСАЖИРИ
ПАСАЖИРИ Чого тільки не наслухаєшся і на що тільки не надивишся у наших маршрутках. Іноді сам дивуєшся тому, що стає частинкою твого життя, коли прямуєш у звичайному маршрутному транспорті до місця призначення. Тут неймовірно величезний спектр тем та подій. Що не пасажир, то унікальна особистість, що ненароком входить у наші життя. А деякі значно частіше. Бо впродовж життя ми використовуємо одні й ті ж маршрути.
Частенько в дорозі трапляється щось таке, що закарбовується в пам’яті на певний час – день-два,...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.