02.03.2018

ЗИМОВИЙ КУБОК

м-Футбол школа23-24 лютого в смт Підволочиськ проходив Всеукраїнський турнір пам’яті тренера Віталія Миколайчука з міні-футболу серед юнаків 2005 р.н. та молодших.

8 команд було розділено на дві підгрупи. Колективи, які зайняли перші та другі місця в підгрупах, утворювали підгрупу фіналістів.

Кам’янець-Подільська ДЮСШ-2 впевнено виграла всі матчі, зайняла І місце. Зустріч з атлетичною та забивною Цумською ДЮСШ була дуже важливою. Але командний дух, майстерність наших гравців, виконання тактики тренера принесли феєричну фінальну перемогу – 8:0.

м-Футбол школа-1Склад команди переможців: Тарас Максименко, Богдан Полудняк, Іван Пипа, Андрій Коваль, Андрій Танасов, Тарас Река, Олександр Коробчук, Сергій Лень, Артем Олійник, Ростислав Боднарчук, Арсеній Калінін, Дмитро Хмелюк, Ілля Підлісний. Тренує команду Віктор Залісний. Тренер та гравці вдячні за підтримку батьківському комітету.