11.11.2016

ЗОЛОТИЙ ФІНІШ СЛОБІДСЬКОЇ «АСТРИ»

Футбол район6 листопада завершальні матчі 14-туру першості району з футболу в Районній Вищій лізі внесли остаточну ясність у розподіл нагород першості. Нігинські «Товтри» приймали вдома лідера – «Астру», Велика Слобідка, а інший претендент – «Октава», Слобідка-Рихтівська, приймала кульчиєвецький «Олімп».

«Октаві» ще в 1-таймі вдалося забити два м’ячі. Спочатку Олександр Пастух низовим ударом злету відкрив рахунок, а через декілька хвилин Роман Скочеляс ударом із розвороту «ножицями» збоку послав другий м’яч у ворота «Олімпа». Але на початку 2-тайму гравець Кульчиєвець Сергій Матковський технічно перекинув м’яч через воротаря з далекої відстані. У підсумку «Октава» перемогла - 2:1.

Натомість, «Астра» свою гру проти «Товтрів» на стадіоні ПДАТУ розпочала впевнено. Уже на 5-хвилині Сергій Кухар ударом у лівий кут воріт відкрив рахунок. Через сім хвилин Олег Ткачук обіграв на лівому фланзі суперників, ввійшов у штрафну площу і сильним ударом у ближній нижній кут воріт забив другий м’яч – 2:0. На 18-хвилині слобожани подали зліва кутовий, навісивши на ближню частину штрафної, і Владислав Полторацький точним ударом головою вразив ближню дев’ятку воріт «Товтрів» - 3:0.

На 23-й хвилині гравець нігинців Микола Тарасов із пенальті вразив лівий кут воріт «Астри» - 3:1. У 2-таймі «Товтри» робили спроби відігратися, нарощуючи свої наступальні потуги. На що «Астра» потрохи відповідала контратаками. Врешті-решт на 64-хвилині її гравець Олег Барицький отримав м’яч у штрафній суперників і низовим ударом у дальній лівий кут воріт забив 4-й м’яч. 4:1 – перемога «Астри», й вона стає чемпіоном району-2016!

Срібло здобуває «Октава», бронза – у кульчиєвецького «Олімпа», а в «Товтрів» - четверта сходинка.